#

У КОВА провели зустріч із представниками Японського агентства міжнародного співробітництва JICA

13.03.2024 18:42
У КОВА провели зустріч із представниками Японського агентства міжнародного співробітництва JICA
Фото з місця події

У Київській ОВА відбулась зустріч із представниками Японського агентства міжнародного співробітництва 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Київської ОВА.

Учасники обговорили поточний стан відбудови, розвиток економічної привабливості регіону. Також партнерам презентували індустріальні парки на Київщині та розповіли про роботу, яка ведеться із внутрішньо переміщеними особами.

Від Київської ОВА участь у зустрічі взяли заступники голови КОВА Сергій Білецький та Андрій Братусь, керівники профільних структурних підрозділів адміністрації.

Варто зазначити, що КОВА бере участь у впровадженні Проєкту екстреного відновлення та реконструкції. Він фінансується Урядом Японії через JICA. В рамках його реалізується передача техніки та робочих агрегатів для прибирання і вивезення залишків зруйнованих будівель.

Зустріч з іноземними партнерами, які допомагають у відновленні Київщини, відбулася в межах роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва (РОМС).

Довідково

JICA – це урядове агентство Японії, відповідальне за надання міжнародної допомоги та співробітництва країнам, що розвиваються. Його місія полягає у сприянні сталому розвитку та безпеці людини шляхом надання технічної допомоги, грантів, кредитів та навчальних програм. Агентство є частиною офіційної допомоги Японії в області розвитку, яка відіграє певну роль у забезпеченні технічного співробітництва.

Нагадаємо, що Бучу відвідало представництво Японського агентства міжнародного співробітництва JICA.


Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: