#

У Кожанській громаді планують будівництво декількох укриттів

18.06.2024 18:54
У Кожанській громаді планують будівництво декількох укриттів
Фото з мережі Інтернет

Цього року Кожанська селищна рада планує завершити розробку проєктно-кошторисної документації для будівництва двох укриттів для закладів освіти

Про це повідомила Кожанська селищна рада у відповідь на інформаційний запит "Моєї Київщини". 

За період 2023 – 2024 років у Кожанській територіальній громаді будівництво нових укриттів не проводилося. Однак, важливу увагу було приділено поточному ремонту існуючих укриттів у закладах освіти.

У 2023 році проводилися поточні ремонтні роботи в приміщеннях, які є укриттями в закладах освіти, а саме:

  • Кожанська гімназія з початковою школою Кожанської селищної ради Фастівського району Київської області (назва підрядної організації - ФОП Дармостук С.А., проведено ремонтні роботи в укритті на суму 764 944 грн.: залито підлогу, встановлено санвузол, здійснено вирівнювання та фарбування стін, встановлено витяжку, замінено електропроводку);
  • Кожанський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Казка» Кожанської селищної ради Київської області (назва підрядної організації - ФОП Уманець І.П., проведено ремонтні роботи в укритті на суму 356 009 грн.: залито підлогу, встановлено санвузол, здійснено вирівнювання стін, заміну електрики, встановлено витяжку, підведено воду, опалення, підбито стелю).

У 2024 році Кожанська селищна рада планує завершити розробку ПКД для будівництва 2-х укриттів для закладів освіти та здійснити поточний ремонт в 2-х приміщеннях інших закладів освіти для можливості безпечного навчання дітей. 

Наразі у Кожанській територіальній громаді функціонує 10 укриттів для населення. За інформацією селищної ради, потреби у додаткових укриттях для населення немає.

Нагадаємо, що у Ковалівській громаді проходить капремонт та облаштування укриття.


Читати "Моя Київщина" у Facebook