#

У Макарові відкрили модульне містечко на 352 особи

15.07.2022 16:10
У Макарові відкрили модульне містечко на 352 особи
Фото з мережі Інтернет

Сьогодні, 15 липня, у селищі Макарів міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов відкрив тимчасове модульне містечко

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" покликанням на Урядовий портал.

Під час відкриття Олексій Чернишов наголосив:

Сьогодні відкриваємо восьме модульне містечко — у Макарові. Проінспектував готовність. Іще над 15 модульними містечками ведемо роботи в деокупованих областях. Модульне житло тимчасове, турбота — не тимчасова!

За словами міністра, наразі фокус саме на деокупованих громадах. Саме зараз такі модулі потрібні для тих, кого загарбники позбавили житла. Нині Уряд активно напрацьовує середньострокові та довгострокові варіанти вирішення житлових потреб та відновлення пошкодженого житлового фонду на звільнених від ворога територіях.

Модульне містечко у Макарові містить 88 кімнат та розраховане для тимчасового проживання 352 людей. Цей проєкт реалізований за допомогою польського уряду.

Очільник Київщини Олексій Кулеба повідомив, що для того, щоб поселитись у модульному містечку, мешканці Макарівської громади можуть звертатись до Макарівської селищної ради за телефонами 097-881-74-02 або 093-611-09-98.

Нагадаємо, що у Макарові відкрили відбудовану пожежну частину, яку зруйнували у перші дні війни.

Читати "Моя Київщина" у Facebook