#

У Переяславі у межах програми "ВідНОВА:ua" розбудовуватимуть молодіжний вуличний простір

30.05.2024 17:36
У Переяславі у межах програми "ВідНОВА:ua" розбудовуватимуть молодіжний вуличний простір
Фото з мережі інтернет

Із 5 до 9 червня у Переяславі втілюватимуть програму "ВідНОВА:UA", у межах якої розбудують молодіжний вуличний простір

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис на сторінці молодіжного простору "Зустріч".

Учасники віком від 18 до 35 років з різних регіонів України завітають до Переяслава, аби зробити внесок у відбудову країни та познайомитися з культурою Переяславської громади. 

Триває набір до команди волонтерів, які візьмуть участь у програмі в Переяславі. Якщо вам від 18 до 35 років, вам цікаві нові знайомства та відкриття – реєструйтеся та долучайтеся до обміну та розбудови молодіжного вуличного простору "Зустріч" у парку Тараса Шевченка. Щоб взяти участь потрібно заповнити онлайн-заявку в шапці профілю @mc.zustrich.

Серед завдань програми:

  • створити можливості для молоді, як соціальної групи, долучитись до процесу відбудови країни;
  • сприяти поширенню волонтерства серед молоді для формування цінностей співпраці та допомоги під час війни в Україні та у післявоєнний період;
  • дати можливість учасникам/цям здобути базові навички будівничих робіт;
  • сформувати соціальні, громадянські та міжкультурні компетентності;
  • сприяти формуванню активної життєвої позиції молоді та відповідальності за суспільно-політичні процеси, що відбуваються в країні.

Програма залучення молоді до відновлення України завдяки реалізації молодіжних обмінів "ВідНОВА:UA" впроваджується Міністерством молоді та спорту України, Державною установою "Всеукраїнський молодіжний центр" у партнерстві з громадською організацією "Молодіжний центр Волині" у межах проєктів UNDP в Україні "Підтримка громадянського суспільства та молоді" та "Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні" за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії.

Нагадаємо, що університет Григорія Сковороди у Переяславі увійшов до десятки кращих закладів вищої освіти України за показником працевлаштування випускників.

Читати "Моя Київщина" у Telegram