У поліції звітують про результати посиленого відпрацювання на Київщині за добу
Сьогодні, 11 грудня, у Головному управлінні обласної поліції Київської області підбивали підсумки посиленого відпрацювання за добу
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції у Київській області.
У поліції зазначили, що в рамках відпрацювання окремих районів та міст Київської області, до відпрацювання було залучено близько 300 працівників поліції, 50 військовослужбовців, а також представники громадських формувань. Спільно з приданими силами було відпрацьовано 36 населених пунктів, розкрито 20 кримінальних правопорушень, складено 350 адміністративних матеріалів, розшукано 5 осіб, які переховувалися від слідства та суду, перевірено 150 власників зброї та 46 об’єктів.
Серед розкритих – крадіжки, шахрайство, грабіж, угон та злочини, пов’язані з незаконним обігом зброї та наркотиків. Що ж стосується профілактики адміністративних правопорушень, то найбільшу кількість протоколів правоохоронці склали за порушення правил дорожнього руху, зокрема шестеро водіїв перебували за кермом у стані алкогольного сп’яніння.
Також поліцейські зафіксували чималу кількість порушень за розпиття спиртних напоїв та куріння в громадських місцях, а також невиконання строків реєстрації зброї та вимог пожежної безпеки.
Читати "Моя Київщина" у Telegram