У пресцентрі "Інтерфакс-Україна" відбудеться засідання дискусійного клубу "Столичний регіон" (АНОНС)

У четвер, 7 серпня 2025 року, в пресцентрі інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» відбудеться чергове засідання дискусійного клубу «Столичний регіон»
Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина».
Цього разу учасники зустрічі зосередяться на темі: «Проблеми та перспективи організації реабілітації військових на Київщині: позитивні приклади та системні недоліки».
Питання для обговорення:
- Позитивні приклади реабілітації
- Негативні тенденції під час організації реабілітації військових
- Особливості та реалії медичної інфраструктури Київщини
- Приклади успішного державно-приватного партнерства
- Реалізація програм реабілітації: результати та перспективи
Організатори заходу:
Інформаційне агентство «Моя Київщина»
Інститут української політики
Благодійний фонд «Українська Громада»
У межах діяльності дискусійного клубу «Столичний регіон» неодноразово обговорювалися ключові питання повоєнної відбудови Київщини. Зокрема, учасники зосереджували увагу на відновленні деокупованих територій, проблемах забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та ветеранів, а також на системних перешкодах, що уповільнюють реалізацію проєктів.