#

У Раді розповіли, хто може отримати бронь від мобілізації

01.03.2024 17:43
У Раді розповіли, хто може отримати бронь від мобілізації
Фото з мережі інтернет

У парламенті заявили, що бронювання від мобілізації в Україні буде передбачене не тільки для держслужбовців, працівників Нацполіції і працівників ОПК

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "РБК-Україна".

Член комітету ВР з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, народний депутат Федір Веніславський розповів, що бронювання буде зберігатися для тих осіб, діяльність яких в економічній сфері є критичною для функціонування держави і органів державної влади, органів місцевого самоврядування, життєдіяльності населення.

За словами нардепа, в органах державної влади, місцевого самоврядування можуть бути заброньовані керівники цих органів, а що стосується держслужбовців категорій Б і В - серед них може бути заброньовано до 50% військовозобов'язаних. Веніславський додав:

Також ми погодилися, що в органах прокуратури, в Бюро економічної безпеки, ДСНС, службі судової охорони, працівники судів та інших правоохоронних органів матимуть можливість бути заброньованими. А щодо суддів, прокурорів - для них варто зберегти право на відстрочку, щоб вони не стали залежними від стороннього впливу і щоб не було паралічу судової та правоохоронної системи.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський змінив командувача Сил логістики Збройних Сил України.

Читати "Моя Київщина" у Facebook