#

У селі Віта-Поштова за кошти активістів відремонтують дороги (ФОТО)

13.02.2019 07:45
У селі Віта-Поштова за кошти активістів відремонтують дороги (ФОТО)
Фото з мережі Інтернет

Стало відомо, що активісти села Віта-Поштова придбали три тонни асфальту для ремонту доріг

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із посиланням на "Погляд".

Віто-Поштова сільська рада проінформувала жителів про те, що невдовзі почне ямковий ремонт вулиці Шевченка в Юрівці та вулиці Набережної у Віті-Поштовій. Однак не за сільські кошти.

"Вирішення цієї проблеми не є можливим за рахунок нашого бюджету, бо частига доріг нашої громади, як цей відрізок, є обласними. Тобто навіть 1 гривня, витрачена з нашого бюджету, несе відповідальність за нецільове використання грошей, аж до кримінальної", – написали працівники сільради на офіційній сторінці.

Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

Сільрада подякувала активістам, яким чомусь вдалося зібрати кошти та закупити асфальт. При чому не просто асфальт, а спеціальний, який можна класти при мінусовій температурі.

Ідею запропонував голова громадської організації “Сіверка” Любомир Гайдамака. Жителі активно відреагували на пропозицію профінансувати дорогу та зібрали… близько 14 тисяч гривень!

"Я ж тіньовий голова сільради, – жартує Гайдамака, та додає, – У мене п’ятеро дітей. І я хочу аби вони жили в красивому селі".

Активіст говорить, що дорогу мали ремонтувати сьогодні, однак завадив дощ. За ремонт за кошти жителів візьмуться як активісти, так і комунальне підприємство “Віта”. А сільрада напише “постик” з подякою у Facebook.

Читати "Моя Київщина" у Facebook