У Сквирі під приводом обміну валюти зловмисник обікрав жінку
Днями у місті Сквира 56-річний чоловік під приводом обміну валюти відкрито викрав у місцевої жительки 600 євро та 200 доларів США
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із посиланням Національну поліцію Київської області.
Так, біля приміщення одного з відділень банку, невідомий чоловік під приводом обміну валюти та перерахунку наданих грошей, шляхом залому частини купюр, викрав гроші. Однак зловмисник не зміг довести свої злочинні дії до кінця – він був затриманий працівниками поліції спільно з небайдужими перехожими.
Ним виявився 56-річний житель Полтави, який перебуває в активному розшуку за скоєння шахрайств на Вінниччині.
Встановлено, що зловмисник розшукується правоохоронцями Вінниччини, де йому повідомлено 9 підозр у скоєння скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Вчиняв він свої шахрайські дії подібним чином – під приводом обміну валюти.
Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України.
Грабіжника затримано в порядку ст. 208 КПК України, речові докази вилучено. Чоловік зараз перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Проводяться заходи, направлені на перевірку причетності його до вчинення аналогічних злочинів. Триває слідство.
Читати "Моя Київщина" у Telegram