#

У великих містах Київщини під вибори активізувалась "мутна" контора

05.06.2020 08:24
У великих містах Київщини під вибори активізувалась "мутна" контора
Фото з мережі Інтернет

Стало відомо, що в найбільших містах столичної області масово прописують людей, ймовірно, для того, щоб отримати їхні голоси на місцевих виборах

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

Зауважимо, що спостерігається ситуація, коли цих людей по більш ніж 100 осіб прописують в одній квартирі. Ба більше, їм навіть надають "тимчасові" паспорти переселенців. До того ж, є інформація, що такі паспорти мішками возять навіть з непідконтрольних територій.

Слід сказати, що в одному з найбільших міст Київщини вже зареєстровано таку кількість псевдомешканців, яка складає ~5% від загальної кількості виборців. Цим питанням, ймовірно, займають контрольовані мерами міст ЖЕКи.

Такими махінаціями, наприклад займається як приклад ТОВ "Пансіон", однак там стверджують, що діють цілком законно та ще й безкоштовно.

Безкоштовно прописуються люди, наприклад, онкохворі. Щоби потрапити до лікарні, потрібно мати прописку. Це все робиться безоплатно, вони стають на облік, - пояснює заступник директора соціального фонду Богдан Мазур.

Юристи ж запевняють, що все може бути цілком законно, адже в Україні кількість зареєстрованих у квартирі осіб ніяк не регулюється. Ба більше, у правилах реєстрації взагалі не визначена санітарна норма житлової площі на людину, що дає змогу реєструвати невизначену кількість осіб за однієї адресою.

Нагадаємо, що в Київській області власники пасік вбивають птахів, бо ті через голод поїдають бджіл.

Читати "Моя Київщина" у Telegram