У Вишгороді тривають роботи з відновлення будинку, пошкодженого під час ракетної атаки у 2022 році

У Вишгороді триває капітальний ремонт будинку на вул. Грушевського, 1, біля якого в листопаді 2022-го вибухнула російська ракета
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Наш Київ".
В результаті вибуху ракети один під’їзд був повністю зруйнований, а вибухова хвиля пошкодила перегородки та плити перекриття у трьох інших під’їздах. Покрівля будинку повністю вигоріла та обвалилась.
Що зроблено на даний час:
- Вже виконали демонтажні роботи, встановили світлопрозорі віконні конструкції.
- Влаштували нову покрівлю з вогнебіозахистом дерев’яних конструкцій, вирівнюючу стяжку по перекриттю 5 поверху, на горищі утеплили перекриття з армованою стяжкою.
- Триває декоративне облицювання елементів покриття балконів 5 поверху.
- Підсилили плити перекриття армуванням та бетонуванням, завершили кладку перегородок із газоблоку та утеплили цоколь.
Наразі будівельники відновили роботи по фасаду будівлі, ведуться роботи з облицювання плиткою санвузлів та підлог квартир. Продовжуються електромонтажні та сантехнічні роботи з влаштування системи опалення по квартирах.
На завершальному етапі демонтажні роботи цокольного поверху та продовжуються малярні роботи з влаштування стартового та фінішного шарів шпаклівки.
Нагадаємо, що т. в. о. голови КОВА Микола Калашник відкрив нове реабілітаційне відділення на базі однієї із медустанов Вишгорода.
Читати "Моя Київщина" у Telegram