#

У Вишневому громада зібралася на народне віче проти бездіяльності депутатів

03.09.2018 07:08
У Вишневому громада зібралася на народне віче проти бездіяльності депутатів

У суботу, 1 вересня, у Вишневому пройшло народне віче, де жителі міста та найактивніші борці за парк зібралися в центрі біля фонтану, щоб обговорити нагальні питання

Про це повідомляє "Моя Київщина" з посиланням на "Погляд".

За словами громади, народ дістало свавілля та бездіяльність депутатів. Відсутність будівництва соціальної інфраструктури (школи, дитячі садочки); проблеми з водовідведенням та електропостачанням (брудна вода та постійні відключення світла); нестача лікарів та годинні черги; неможливість зупинити рейдерів-забудовників – це та багато іншого турбують більшість жителів. Згадали  також про скандальну забудову парку в 10 га, де щосуботи об 11:00 проходить зустріч активістів.

У звязку  цим, громада запропонувала відкликати мера міста та депутатів з посади та висловити їм свою недовіру, але спочатку треба пройти ряд процедур . Однією з яких – листи-запити до депутатів з вимогою надання детального звіту про виконану роботу за весь час, щоб потім передати на засідання постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської діяльності таетики, дотримання законності, розвитку місцевого самоврядування та інформативної політики, які мають проаналізувати діяльність чи бездіяльність народних обранців, а потім винести питання на чергову сесію.

Наступні народні збори  відбудуться в першу неділю жовтня.

Читати "Моя Київщина" у Facebook