#

УПЦ МП пішла, але не з порожніми руками: у Білій Церкві храм лишився без дверей і підлоги

31.03.2025 08:37
УПЦ МП пішла, але не з порожніми руками: у Білій Церкві храм лишився без дверей і підлоги
Представники Московського Патріархату винесли все, що змогли

У місті Біла Церква, що на Київщині, ще один храм перейшов до Православної Церкви України. Проте нова громада отримала його у фактично "розібраному" стані – без дверей, підлоги та багатьох інших елементів, які забрали попередні власники з УПЦ МП

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис капелана ЗСУ та священнослужителя ПЦУ Миколи Гопайнича.

За його словами, представники Московського Патріархату, залишаючи храм, демонтували бокові вхідні двері з обох сторін будівлі, зняли лінолеум із підлоги та винесли все, що змогли.

Забрали все, що тільки можна було забрати

– написав Гопайнич у дописі.

Священик також оприлюднив фото та відео з храму. На кадрах видно, що будівля залишилася без вхідних дверей, а підлога – гола, із відкритим бетонним покриттям.

Храм громада ПЦУ отримала практично в стані ремонту – без елементарних умов для богослужіння.

Нагадаємо, що у Білій Церкві представники УПЦ МП звільнили Храм святого Пантелеймона.


Читати "Моя Київщина" у Facebook