#

Уже 5 років поспіль учні Кагарлицької школи долучаються до міжнародної програми eTwinning

07.02.2022 15:25
Уже 5 років поспіль учні Кагарлицької школи долучаються до міжнародної програми eTwinning
Фото з місця подій

Протягом 5 років учні Кагарлицької школи №3 та учителька англійської мови Тетяна Ткач беруть участь у міжнародній програмі від Європейського Союзу eTwinning

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Кагарлик City".

Зазначимо, що вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, реалізовують спільні проєкти з європейськими школами.

Зараз учні 7-Б, 9-А та 10-Б класів Кагарлицької школи №3 зі своєю учителькою Тетяною Ткач беруть участь у проєкті "Recycle Me Cycle" ("Кругова переробка"). У ньому задіяні учні та їхні учителі з 17 країн, серед яких Туреччина, Італія, Йорданія, Франція, Грузія, Португалія, Молдова, Іспанія, Албанія, Греція, Північна Македонія, Болгарія, Хорватія, Україна та Нідерланди.

У своїй діяльності учасники проєкту використовують вторинні матеріали, із яких потім виготовляють іграшки, сумки для покупок, маски, мило, сміттєві баки.

Також учні розвивають свої навички в користуванні інформаційними технологіями, задіюючи такі ресурси як Canva, Padlet, Mentimeter, Genially, Storyjumper, Answergarden, Voki, Jigsaw та багато інших.

Ще одним із прикладів є участь у EU Code Week (Тиждень кодування Європейського Союзу). За допомогою візуальної мови програмування Scratch кагарлицькі школярі створили історію "Врятуємо нашу планету" ("Save our planet"), за що згодом отримали сертифікати, як активні учасники міжнародної події.

Крім того, учасники проєкту покращують свої мовні навички, адже працюють у транснаціональних групах, і у них з’являється багато друзів з інших країн, вони дізнаються про культури країн-учасниць проєкту.

Нагадаємо, що 4 лютого пройшло засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів Кагарлицький міський голова Олександр Панюта.Читати "Моя Київщина" у Telegram