#

В аеропорту "Бориспіль" затримано терориста ІДІЛ (ФОТО)

13.09.2018 15:47
В аеропорту "Бориспіль" затримано терориста ІДІЛ (ФОТО)

Сьогодні, 13 вересня, в аеропорту "Бориспіль" прикордонники затримали громадянина Таджикистану, який входить до складу терористичного угрупування ІДІЛ

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку Окремого контрольно-пропускного пункт "Київ" у Facebook.

У міжнародному аеропорту "Бориспіль" під час оформлення пасажирів прикордонниками було затримано громадянина Таджикистану, який є членом терористичного угрупування ІДІЛ і перебуває у міжнародному розшуку. На іноземця спрацювала база даних Інтерполу, він розшукується правоохоронними органами Таджикистану за здійснення терористичної діяльності.

Як стало відомо, громадянин Таджикистану у 2016 році прилетів до Сирії де приєднався до міжнародної терористичної організації ІДІЛ. В подальшому він проходив навчання у терористичному військовому таборі, де і став одним із найактивніших учасників екстремістської організації ІДІЛ.

На батьківщині розшукуваному іноземцю загрожує до 12 років позбавлення волі за здійснення терористиної діяльності.

Прикордонниками проведено затримання іноземця, складено відповідні процесуальні документи та передано особу представникам Національної поліції України.

Читати "Моя Київщина" у Facebook