#

В Ірпені для дітей з модульних містечок влаштували святковий день із подарунками та аніматорами

18.01.2026 15:11
В Ірпені для дітей з модульних містечок влаштували святковий день із подарунками та аніматорами
Ірпінська громада та благодійники організували свято для дітей, які втратили оселі

В Ірпені для дітей, які разом із родинами проживають у модульних містечках «Дубки» та «Ластівка» після втрати домівок, провели яскраве святкове дійство з аніматорами та солодкими подарунками

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис заступника міського голови Ірпеня Олександра Пащинського. 

У модульних містечках «Дубки» та «Ластівка» в Ірпені нині проживає 174 дитини з родин, які через війну втратили свої оселі. Для них організували особливий святковий день, який розпочався з позитивних емоцій, сміху та розваг. 

Свято відбулося у приміщенні Ірпінської міської ради. Для малечі підготували розважальну програму з аніматорами, іграми та солодкими подарунками. Захід подарував дітям гарний настрій і відчуття турботи та підтримки. Організаторами події стали Ірпінська міська рада спільно з благодійним фондом «Єлеон Україна». З 2023 року фонд системно підтримує внутрішньо переміщених осіб в Ірпінській громаді: забезпечує їх хлібом, продуктовими та гігієнічними наборами, а також організовує дитячі свята та поїздки до кінотеатрів. 

В Ірпінській міській раді подякували благодійному фонду «Єлеон Україна» за постійну допомогу, чуйність і турботу про родини, які опинилися у складних життєвих обставинах, та за плідну співпрацю.

Нагадаємо, що проблема підліткового дозвілля в Ірпені залишається актуальною: вечорами двори та громадські простори міста часто заповнюють підлітки без дорослого супроводу. Щоб запропонувати безпечну й корисну альтернативу, у місті зібрали добірку безкоштовних просторів і активностей для дітей та підлітків віком від 7 до 18 років.

Читати "Моя Київщина" у Facebook