#

В Ірпені відкрили новий сучасний молодіжний центр "Ko_Laba"

18.06.2024 18:27
В Ірпені відкрили новий сучасний молодіжний центр  "Ko_Laba"
Фото з місця події

В Ірпені відбулось офіційне відкриття простору "Ko_Laba", де молодь зможе з користю проводити час, розвивати свої таланти та спілкуватися з однодумцями

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис заступника міського голови Андрій Кравчук. 

Це стало можливим завдяки тісній співпраці Ірпінської міської ради, ГО "ГоГлобал", Молодіжного парламенту Ірпеня у партнерстві з Дитячим фондом ООН UNICEF за підтримки Німецького банку розвитку KfW і Посольства Німеччини.

Завдяки плідній співпраці протягом майже 4 місяців, проведено масштабну роботу по реалізації проєкту молодіжного простору.  Оновлене приміщення повністю облаштоване комфортними меблями та сучасною технікою, що створює сприятливі умови для продуктивного навчання, цікавого дозвілля та творчого розвитку молоді.

Молодіжний простір "Ko_Laba" – це місце, де юні жителі Ірпеня зможуть освоїти цифрові технології: 3D-друк, лазерну різку, робототехніку та багато іншого, розвинути навички комунікації, критичного мислення та командної роботи, втілювати свої ідеї в життя та реалізовувати суспільно-корисні ініціативи, відвідувати лекції, тренінги, дебати та культурні заходи, а також просто відпочивати, спілкуватися та знаходити нових друзів. У просторі також присутня власна бібліотека з сучасною літературою, актуальними та корисними книгами. Організацію дозвілля та навчання у молодіжному просторі здійснюватимуть спеціально підготовлені тьютори, які пройшли відповідне навчання.

- підкреслив Андрій Кравчук.

Нагадаємо, що в Ірпені пройде виставка ескізів будинків для відбудови.


Читати "Моя Київщина" у Facebook