#

В Ірпені жителі на снігу написали все, що думають про депутатів із партії "Нові обличчя" (ФОТО)

17.12.2018 11:55
 В Ірпені жителі на снігу написали все, що думають про депутатів із партії "Нові обличчя" (ФОТО)
Думки жителів Ірпеня

Стало відомо, що цими вихідними у Ірпені на снігу з’явилися надписи, які виражають негативні думки жителів про представників депутатів із партії  "Нові обличчя"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із посиланням на "Погляд".

Напевно, зробили їх не випадково. Як відомо, останнім часом відбулися буремні події, що загострили стосунки між чинною ірпінською владою та небайдужою громадою.

Апогеєм стали так звані громадські слухання оновленого Генерального плану розвитку м. Ірпеня та ухвалення цього документа на засіданні містобудівної ради міста, відмова внести до нього численні пропозиції та розглянути їх на 61-їй сесії Ірпінської міської ради.

Це призвело до виникнення масових акцій протесту проти свавілля ірпінських можновладців, до яких долучилися й учасники АТО, представники патріотичних організацій.

Написи різного кольору говорили про корупційні діяння з боку відставного мера Ірпеня Володимира Карплюка, в.о. міського голови Анастасії Попсуй, членів партії “Нові обличчя” та їх відповідальність перед законом.

Сьогодні уранці написи уже були знищені чи затерті. У деяких місцях залишилися сліди від фарби, зокрема у парках.\

Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

Таким чином "художники" отримали подвійний ефект: і розповіли про корупціонерів, і примусили комунальників прибрати сніг чи кригу.

Якби останні ще й посипали б піщаною сумішшю тротуари та стежинки — узагалі було б добре. Бо на околицях ситуація з цим просто жахлива.

   

Читати "Моя Київщина" у Facebook