#

В Ірпінському фаховому коледжі економіки та права презентують поему, присвячену загиблому добровольцю Сергію Смірнову

21.03.2024 09:47
В  Ірпінському фаховому коледжі економіки та права презентують поему, присвячену загиблому добровольцю Сергію Смірнову
Сергій Смірнов

25 березня в Ірпінському фаховому коледжі економіки та права пройде презентація поеми, присвяченої загиблому випускнику коледжу Сергію Смірнову, добровольцю ірпінської ТрО, який загинув 25 березня 2022 року у свій 26-й День народження

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис Ірпінського голови Олександра Маркушина. 

У 2022 році Сергій без роздумувань став на захист мешканців Ірпінської громади. Життя воїна обірвалось від вибуху поблизу мосту в Романівці. У цьому році в день його народження, 25 березня, студенти коледжу, в якому він навчався, презентують пам’ятну поему, присвячену Герою. Презентація відбудеться в актовій залі Ірпінської міської ради. Початок об 11:30. 

Автром поеми "Сергій Смірнов – наш Герой-захисник" є студент Ірпінського фахового коледжу економіки та права Олександр Антошин. У творі відображені різні періоди життя Сергія: дитинство, студентські роки, успішна кар’єра та фатальна битва за Ірпінь. Теплі спогади матері Сергія, Оксани Авксентіївни, стали основою цих проникливих віршів. Мешканців громади запрошують долучитись до заходу, вшанувати памʼять Сергія Смірнова та почути історію його життя. 

Нагадаємо, що у Синяку Бучанської громади відкрили меморіальну дошку Володимиру Логвиненку, який пішов добровольцем захищати Україну.

Читати "Моя Київщина" у Facebook