#

В Ірпінському ліцеї №3 представили нового керівника — Олексія Кучинського (ВІДЕО)

03.11.2025 20:36
В Ірпінському ліцеї №3 представили нового керівника — Олексія Кучинського (ВІДЕО)
В Ірпінському ліцеї №3 зміна керівництва

З 1 листопада 2025 року виконувати обов’язки директора Ірпінського ліцею №3 розпочав Олексій Петрович Кучинський, який раніше очолював гімназію «Освіта». Його представили колективу закладу після закінчення контракту попереднього керівника Станіслава Федорова

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на інформаційне агентство ITV.

Олексій Кучинський ознайомлюється з колективом ліцею та налаштований продовжити успішну роботу закладу, забезпечуючи стабільний навчальний процес. Новий керівник відзначив, що в ліцеї є сильний колектив і здібні учні, і його завдання — підтримати досягнутий рівень та допомогти школярам досягати нових цілей.

Найближчим часом до ліцею №3 мають приєднатися учні гімназії «Освіта», будівля якої наразі проходить масштабну реконструкцію. Організація навчального процесу для обох закладів стане одним із перших пріоритетів нового очільника школи.

За словами начальника управління освіти і науки Ірпінської міської ради Олега Білоруса, наразі гімназійні учні навчаються дистанційно, а новий керівник узгоджує розклад та розподіл педагогів, щоб забезпечити безболісне поєднання навчання для всіх учнів. Після цього батьки отримають детальну інформацію про організацію навчального процесу.

Нагадаємо, що оргкомітет Літературної премії Ірпеня оголосив початок прийому робіт на п’яте, ювілейне нагородження, яке відбудеться у 2025 році. Преміальний фонд становить 500 тисяч гривень — найбільший серед літературних премій в Україні.


Читати "Моя Київщина" у Facebook