#

В Українці провокатори розповсюджують фейкову інформацію про роботу кладовища

16.04.2019 15:23
В Українці провокатори розповсюджують фейкову інформацію про роботу кладовища
Кладовище в Українці

Вчора, 15 квітня, у міській раді Українки повідомили про розповсюдження містом недостовірної інформації про нові правила роботи міського кладовища

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку Української міської ради у Facebook.

"У місті діють провокатори. Зловмисники навмисно вводять людей в оману, дратують, хочуть зачепити за живе, вивертають інформацію з ніг на голову, налаштовують проти чинної влади. Цього разу зловмисники вирішили «пограти» на темі кладовища з жителями міста. На домашньому комп'ютері надрукували свій документ, незаконно підписали його ім'ям УМР і розклеїли на під'їздах", - повідомляється на сторінці.

Проте у міській раді наголошують, що ніяких подібних рішень, про які йдеться в папірці, не приймалося. Зазначено, що в місті дотримуються існуючої законодавчої бази, яка чітко регламентує діяльність у сфері поховань.

"Ні депутати на сесії, ні виконавчий комітет Української міської ради ніяких рішень з приводу організації поховань чи встановлення будь-яких правил поховання не кладовищі не приймали і не підписували. Все це ПРОВОКАЦІЯ і бажання зловмисників налякати жителів міста", - зазначено на сторінці.

У міськраді переконують, що подібні факти розповсюдження брехливої інформації вже не одноразові, тому з цього часу вони будуть передаватися на опрацювання у правоохоронні органи.

"Всю офіційну інформацію можна дізнатися тільки на міському сайті ukrainka.org або звернутися за роз'ясненнями до директора комунального підприємства "Ритуальна служба" Дебеляка Володимира Степановича за телефоном 097-077-53-73", - резюмували на сторінці.

Нагадаємо, що інформаційний портал "Моя Київщина" вже повідомляв про ситуацію з функціонуванням міського кладовища в Українці без жодних дозвільних документів.

Згодом у міській раді повідомили про відкриття правоохоронцями кримінального провадження щодо незаконного функціонування кладовища.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: