В Яготині організували перевезення школярів через пошкодження мосту
На сесії Яготинської міської ради було прийнято рішення про організацію підвезення школярів до Яготинського НВК "Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2"
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на Яготинську міську раду.
До уваги жителів міста інформація щодо підвезення дітей в зв’язку з закриттям пішохідного мосту
"Звертаємо Вашу увагу, що по завершенню обстеження конструкцій мосту над залізничними коліями були виявлені окремі дефекти і пошкодження елементів, які знижують несучу здатність та довговічність споруди", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що поблизу ЗОШ №2 в Яготині перекрили рух аварійним пішохідним мостом через залізницю.
11 жовтня, під час засідання позачергової сорокової сесії міської ради, було прийнято рішення про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення міста Яготин на 2018-2020 роки, в частині організації підвезення школярів до Яготинського НВК "Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2" та дітей до дитячого садочка.
Підвезення школярів буде відбуватися:
- 07:40, 08:10 – зі сторони пішохідного мосту по вул. Привокзальна (мікрорайон ЦИНС);
- 13:30, 14:30 – зі сторони Яготинського НВК "Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2".
У міськраді також просять громадян дотримуватись графіку руху.
Читати "Моя Київщина" у Telegram