#

Веслувальники Київщини вибороли титул чемпіонів України

16.06.2021 11:15
Фото з місця події

Стало відомо, що представники Київщини відібралися на чемпіонат світу з академічного веслування

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу КОДА.

Веслувальники Київщини вдало завершили світу виступ на чемпіонаті України з академічного веслування, який 8-12 червня приймала акваторія міста Дніпро. У їхньому доробку не тільки медалі, а й відбір на чемпіонат світу, який вже 6 липня стартує в Чехії.

Отже, честь країни на світовій першості з веслування академічного захищатимуть Ярослав Кондратюк та Костянтин Мусієнко – в чоловічій вісімці вони вибороли титул чемпіонів України.

По сріблу в четвірках вибороли вихованці Віри Француз та Київської обласної школи вищої спортивної майстерності. Призерами стали Максим Сидоров, Олександр Царюк, Богдан Кузьминський та Владислав Стьопкін. Анастасія Хохлова взяла медаль в четвірці безкермовій серед жінок.

Також нагадаємо, що 12 червня, у селі Бобриці Білогородської громади пройшли змагання з кінного спорту, які проходять в даному населеному пункті з 2016 року.