#

Ветерани АТО Київщини скаржаться на складність отримання соціальної допомоги

10.10.2018 08:55
Ветерани АТО Київщини скаржаться на складність отримання соціальної допомоги

Учора, 9 жовтня, у стінах Київської державної обласної адміністрації було організовано круглий стіл, де обговорювалися питання стосовно соціального захисту учасників антитерористичної операції з Київщини 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На засіданні завітали як уповноважені державних установ, так і представники Об’єднань воїнів АТО з різних районів Київської області. Зокрема, на нараді були присутні: заступник голови КОДА В’ячеслав Кучер, керівник ЦДУАТО Світлана Шеповалова, керівник Школи "Юридичної сотні" Юлія Морій, координатор громадської спілки "Федерація ГО учасників АТО Київщини" Ірина Гук.

Під час проведення заходу поставало багато гострих питань до керівництва області, але представники влади з усіма намагалися дійти компромісу. Під час промов йшлося не лише про проблеми соціальної допомоги, але й про здобутки та досягнення.

За словами Світлани Шеповалової, метою даного заходу було налагодження комунікації між учасниками АТО та державними організаціями. Також учасники засідань проінформували воїнів та їхні сім’ї про доступні їм пільги. Таким чином, організатори намагаються формувати сильну громадську спільноту, яка б могла контролювати владу та допомагати їй.

Під час засідання Юлія Морій проінформувала про створення проектів підприємництва для бійців та як її організація може допомогти ветеранам АТО. В основному, ця допомога полягає в юридичному супроводі бійців.

«Про наболіле» говорила Ірина Гук. Вона зачепила тему медичного обслуговування в області, а також  пільг для дітей сиріт та напівсиріт.

З боку представників об’єднань бійців найчастіше звучали питання про те, як отримати соціальну, психологічну, медичну допомогу. Підіймалася й тема безкоштовних медикаментів для учасників антитерористичної операції.

Присутні були проінформовані представниками Пенсійного фонду Київської області на рахунок допомоги воїнам та їхнім сім’ям. Наразі щоденно фонд виплачує 70 млн. грн.. грошової допомоги, а в місяць ця сума становить 1.5 мільярди.

Читати "Моя Київщина" у Telegram