#

Відомий журналіст запропонував перенести Адміністрацію президента України до Бучі

29.05.2019 09:45
Відомий журналіст запропонував перенести Адміністрацію президента України до Бучі
Володимир Зеленський

Журналіст та політолог з Бучі Кирило Сазонов запропонував  перенести Адміністрацію президента України у місто, в якому мешкає

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку Володимира Сазонова у Facebook.

На своїй сторінці у соціальних мережах Сазонов зазначив, що йому подобається ідея Зеленського з переїздом АП з Банкової в сучасну будівлю з центру Києва. 

"Я пропоную Бучу. Хороше повітря, відсоток політологів на квадратний кілометр вищий, ніж у Києві. Плюс це мотивація побудувати нову трасу від Києва і нову швидкісну кільцеву від Бориспільської траси до Варшавського шосе. Так, і у нас є відмінний аеропорт в Гостомелі. Теж друге дихання отримає", – зазначив політолог.

У свою чергу, таку заяву прокоментувала активіска Михайлина Скорик:  

"А в нас скандал місцевого значення. Після того, як Кирилл Сазонов запустив ідею про переїзд АП в Бучу, це дуже стурбувало кандидата К, що розраховує виграти по 95 округу, та його шефів з БПП з округів № 94 та 96. Мемчики тепер малюють в Ірпені, а підконтрольні їм забудовники пропонують Адміністрації президента офіси в цоколях".

А також сказала, що нікому не радить розглядати цей напрямок, бо 27 травня пів Ірпеня сиділи без води, а 26 травня - без електрики, при тому з кранів тече іржава вода.

Читати "Моя Київщина" у Telegram