#

Тренер "Колоса" висловився стосовно першої перемоги команди під його керівництвом

21.09.2021 20:39
Сергій Кузнецов

Виконуючий обов’язки головного тренера "Колоса" Сергій Кузнецов прокоментував перемогу над Інгульцем із рахунком 2:0 у матчі 8 туру УПЛ

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Спортарена".

Кузнецов сподівається, що в подальшому його команду чекають великі перемоги:

Ми чекали на цю перемогу. З огляду на нашу турнірну ситуацію, те становище, в якому опинилася команда, вона була дуже сьогодні потрібна. Ми її досягли, команда радіє. Сподіваюся, що сьогоднішньою перемогою ми відштовхнулися від дна і будемо йти вгору.

Нагадаємо, що перемога стала першою для Колоса під керівництвом КузнєцоваМатч пройшов під акомпанемент сильного дощу. Першими могли відкривати рахунок господарі поля, однак гол Сітала був скасований через офсайд. На 26-й хвилині зусиллями Чорноморця рахунок був відкритий  0:1. У другому таймі темп гри помітно впав, але другий м'яч все ж уболівальники побачили  Чурко зумів проткнути м'яч повз воротаря після скидки Сітчінави на 90+5 хвилині.

Додамо, що наступний матч "Колос" проведе на домашній арені проти полтавської "Зорі", яка після 8 турів УПЛ перебуває на 5 місці. Зустріч відбудеться 24 вересня о 19:30.