#

Відсьогодні на Київщині відбуваються стабілізаційні відключення світла

24.10.2022 12:40
Відсьогодні на Київщині відбуваються стабілізаційні відключення світла
Фото з мережі Інтернет

За розпорядженням НЕК "Укренерго", у Київській області відсьогодні, 24 жовтня, із 09:24 відбуваються стабілізаційні відключення світла

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу Київської ОВА.

ДТЕК Київські регіональні електромережі робить все можливе, щоб відключення кожного клієнта тривало не більше, ніж 4 години. Однак, воно може повторитися протягом дня через 4 години, якщо "Укренерго" не відмінить застосування стабілізаційних відключень. Варто звернути увагу, що можлива невелика похибка в межах додаткових 30-40 хвилин для перепідключення електропостачання між групами.

Список населених пунктів, котрих може стосуватися таке відключення та графік, розміщений на сайті та в соцмережах ДТЕК Київські регіональні електромережі. Покрокова відеоінструкція тут.

Для того, аби підтримати енергосистему, ДТЕК закликає всіх мешканців Київщини споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку з 6:00 до 11:00 та ввечері з 17:00 до 23:00.

Представників бізнесу просять обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

Читати "Моя Київщина" у Telegram