#

Вишнева міська рада може опинитися на вулиці через відсутність власного приміщення

01.08.2018 16:55
Вишнева міська рада може опинитися на вулиці через відсутність власного приміщення

18 серпня спливає строк оренди виконкомом Вишневої міської ради приміщення Державної установи "Український дім фарфоро-фаянсової промисловості"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сайт депутата Вишневої міськради Сергія Нагорняка.

Як повідомляється на сайті, попри стрімку і суцільну забудову кожної вільної ділянки землі, міська рада Вишневого вже за півтора місяця сама може залишитися без приміщення.

З 2012 року Виконком орендує приміщення для роботи міськради у Державної установи "Український дім фарфоро-фаянсової промисловості". Однак термін дії оренди спливає 18.09.2018 року, а продовжувати договір орендар не поспішає.

"Відповідно до наявної в Регіональному відділенні інформації інші діючі договори оренди нерухомого майна, що належить до державної власності, і перебуває на балансі Державної установи «Український дім фарфоро-фаянсової промисловості», укладені між Орендодавцем та Балансоутримувачем, на даний час відсутні", - повідомляють у Регіональному відділенні Фонду державного майна України по Київській області.

Читати "Моя Київщина" у Telegram