Втрати армії рф перевищили 1,28 млн: за добу ліквідовано ще 1520 окупантів (ІНФОГРАФІКА)
Розпочалася 1485-та доба повномасштабної війни росії проти України. Сили оборони продовжують стримувати ворога, який за добу здійснив сотні атак і зазнав значних втрат
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на Генштаб.
За інформацією Генерального штабу, протягом минулої доби на фронті зафіксовано 235 бойових зіткнень. Українські військові продовжують утримувати позиції та завдавати противнику втрат у живій силі й техніці.
Російські війська здійснили 70 авіаційних ударів, скинувши 235 керованих авіабомб. Крім того, окупанти застосували 6831 дрон-камікадзе та провели 3534 обстріли позицій українських військ і населених пунктів, зокрема 110 — із реактивних систем залпового вогню.
Загальні втрати противника з початку повномасштабного вторгнення орієнтовно становлять понад 1,28 млн осіб. Лише за минулу добу Сили оборони ліквідували ще 1520 окупантів. Також знищено 4 бойові броньовані машини, 32 артилерійські системи, 3 реактивні системи залпового вогню та 155 одиниць автомобільної техніки. Значних втрат ворог зазнає і в безпілотній техніці — за добу знищено 1391 БПЛА.
Українські військові продовжують ефективно стримувати наступ противника та виснажувати його бойовий потенціал.
