#

Ярослав Добрянський спростував своє відношення до поновленого на посаді директора ринку "7-й кілометр"

13.11.2018 11:45
Ярослав Добрянський спростував своє відношення до поновленого на посаді директора ринку "7-й кілометр"

Депутат Київської обласної ради Ярослав Добрянський спростував опубліковану раніше інформацію, що директор ринку "7-й кілометр" є його батьком

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку депутата Київоблради Ярослава Добрянського у Facebook.

Нагадаємо, що портал "Моя Київщина" раніше повідомляв, що суд поновив на посаді директора ринку "7-й кілометр" Віктора Добрянського, якого помилково було прийнято за батька чинного депутата Київської облради Ярослава Добрянського.

"Суть в тому, що 8 листопада Одеський окружний адміністративний суд відновив на посаді директора ринку "7-й кілометр" Віктора Добрянського, людину яку я не знаю і впевнений, що він мене також!", - повідомив Добрянський.

Підписуйтесь на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

Також Ярослав Добрянський повідомив, його батько Добрянський Віктор Федорович родом із міста Коростишів Житомирської області. З 1980 по 2010 роки працював в Попільнянському райвідділі внутрішніх справ начальником районного відділення ДАЇ, а з 2004 по 2010 начальником МРЕВ в Попільнянському районі. Зараз пенсіонер, проживає в смт Попільня Житомирської області.

Читати "Моя Київщина" у Telegram