#

Із фермерського господарства на Фастівщині через суд стягнули заборгованість

15.01.2021 13:50
Із фермерського господарства на Фастівщині через суд стягнули заборгованість
Фото з мережі Інтернет

Суд задовольнив позов Фастівської місцевої прокуратури про стягнення заборгованості в інтересах держави до одного з фермерських господарств області та сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу прокуратури Київської області.

Встановлено, що у 2017 році між Українським державним фондом підтримки фермерських господарств та вказаним господарством укладено договір про надання фермерському господарству 400 тис грн фінансової підтримки на поворотній основі строком на 4 роки.

Однак, позичальник кошти у визначені договором терміни та у погоджених сторонами сумах не повернув. У результаті невиконання умов договору завдано шкоду економічним інтересам держави на суму понад 222  тис. грн.

Неповернення фермерським господарством фінансової допомоги тягне за собою невиконання дохідної частини Державного бюджету України, що не дає можливості користуватися державною підтримкою іншим фермерським господарствам.

Також нагадаємо, що Фастівська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно головного бухгалтера відділу освіти Бородянської районної державної адміністрації за фактом розтрати бюджетних коштів і підроблення документів.

Читати "Моя Київщина" у Telegram