#

Журналістам все-таки вдалося відзняти будинок Порошенка на Київщині (ВІДЕО)

25.01.2019 13:39
Журналістам все-таки вдалося відзняти будинок Порошенка на Київщині (ВІДЕО)
Фото з мережі Інтернет

Незважаючи на заборону польотів дронів у Козині, журналістам телеканалу 1+1 вдалося провести зйомку

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Волинські новини".

Журналісти програми "Гроші" змогли провести аерозйомку біля маєтку президента Петра Порошенка в Козині під Києвом, незважаючи на заборону прольотів там дронів.

На думку журналістів, забороною на політ дронів влада і топ-корупціонери хочуть заховати свої маєтки від настирливої уваги преси. Журналісти змогли обійти заборону. Вони відвідали віп-селище Козин, легендарну Кончу Заспу і елітну Пущу-Водицю.

З такого становища журналісти вийшли, використовуючи повітряні кулі. За їх допомогою підняли камеру над будинком президента в Козині, що жодним чином не забороняється, не обмежується законом і не піддається впливу "глушилок". Після суперечки з охоронцями, вдалося запустити кульки в небо, проте, на відміну від дрона, вони залежні від вітру, тому відзняти вдалося не всю територію, а лише її частину.

Підписуйтесь на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.

Нагадаємо, дронам тепер можна літати навіть в парку Феофанія, поруч з яким побудував палац аграрний олігарх і екс-радник Порошенко Юрій Косюк. «Червоні зони» забезпечили спеціальним обладнанням, яке здатне перехопити управління над квадрокоптером, тому зараз практично неможливо підняти дрон над будинком президента. При цьому подібні "глушилки", за словами голови Всеукраїнської федерації власників безпілотників Тараса Трояка, не є законними. В Державіаслужбі коментувати це питання відмовилися.

Як повідомлялося, дронам заборонили пролітати і знімати будинок Порошенко під Києвом. Жорсткі правила щодо дронів ввели ще влітку, а на різдвяні свята Державіаслужба оприлюднила карту заборонених для польотів зон, в які входить і будинок Петра Порошенка.

Раніше ми повідомляли, що Державна авіаційна служба України додала на карту "заборонених зон" будинок Порошенка в Козині.

Читати "Моя Київщина" у Telegram