#

З'явились подробиці ракетної атаки на Трипільську ТЕС

26.05.2024 14:07
З'явились подробиці ракетної атаки на Трипільську ТЕС
Фото з мережі інтернет

Журналісти підозрюють, що ракетна атака на Трипільську ТЕС нібито є наслідком змови Ахметова та Кремля з метою отримання Ахметовим коштів на відновлення

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Ненька інфо".

Журналісти видання "Ненька інфо" провели розслідування щодо ФПГ Ахметова, яка нібито продовжує використовувати в своїх інтересах Україну та західних партнерів за допомогою Кремля, змушуючи виділяти державні кошти у якості допомоги там, де насправді немає потреби. 

Чому Україна відмовляється розвивати атомну енергетику, ставши заручницею морально і технічно застарілих ТЕС? Вся справа у власності. Практично всі вони належать олігарху Ахметову, або держпідприємствам, які йому підпорядковуються. Ахметов побудував багаторівневу схему пограбування українців, змушуючи їх платити ціну в кілька разів більшу за тепло та світло.

На даний час  Ахметов офіційно є жертвою агресії Путіна, оскільки через ракетні удари втратив до 90% потужностей теплових електростанцій. Нардеп Кучеренко вважає, що збільшення обсягів імпорту електроенергії із країн ЄС не допоможе Україні уникнути дефіциту. Однак не всі погоджуються з цим твердженням. Значна частина поінформованих осіб вважає, що електроенергії АЕС виробляється надмір, і її "скидають", аби створити штучний дефіцит енергії. Яка мета цього? Журналісти вважають, що це робиться для того, аби Ахметов та держкомпанії отримали ще більше компенсацій від України та західних донорів.

На окрему увагу заслуговує історія з Трипільської ТЕС. 11 квітня країна-агресор РФ вкотре атакувала Україну ракетами та дронами. Її цілями стали здебільшого об’єкти енергетичної інфраструктури. Внаслідок ворожого нападу була повністю зруйнована Трипільська ТЕС, розташована у Київській області. 

Днями Кабмін виділив 1,5 млрд. гривень на відновлення зруйнованих Зміївської та Трипільської ТЕС. 726 млн виділили з резервного фонду держбюджету та ще 826 млн грн із фонду ліквідації наслідків агресії. 1,5 млрд гривень на відновлення не так багато, якщо згадати, що на захист ТЕС від російських атак було виділено 9,7 мільярда гривень із бюджету, і про долю цих грошей жодного слова. 

За два дні до атаки з Трипільської ТЕС нібито було евакуйовано всю документацію та частину цінного обладнання. І першими, хто повідомив про приліт по Трипільській ТЕС, були російські пропагандисти, які майже миттєво виклали відео.

Як так вийшло? Звідки така злагодженість дій? Чи може бути так, що Трипільську ТЕС атакували за домовленістю з агресором? НА ці питання немає чітких відповідей.


Читати "Моя Київщина" у Telegram