#

На що живуть депутати Київоблради: "Слуга народу"

16.04.2021 08:18
На що живуть депутати Київоблради: "Слуга народу"
Ми продовжуємо рубрику, де аналізуємо декларації депутатів Київської обласної ради. Сьогодні спробуємо розповісти про фракцію"Слуга народу"

Кількість депутатів предстаників цієї політсили у Київській обласній раді становить 22 із 84 осіб. На першому місці за чисельністю політсила "Європейська солідарність", але про неї ми поговоримо пізніше. Отже, розпочнемо аналіз декларацій депутатів та дізнаємося, що вони заробили, і що вони приховують.

Олександр Скляров

Голова Київської обласної ради. До цього був членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації. Проте свій трудовий шлях розпочав ще у 1979 року на посаді асистента кафедри статистики та економічного аналізу Ворошиловградського сільськогосподарського інституту.

У 2019 році задекларував із рухомого майна автомобіль Mercedes-Benz GL 350 BlueTEC 4M та мотоцикл Harley Davidson V-ROD. Також серед цінного рухомого добра голова Київоблради має: два годинники марки Rolex та Breguet, картину, дві колекції ювілейних та пам’ятних монет, акустичну систему та підсилювач.

Нерухомість представлена двома житловими будинками, де один розташований в столиці, а інший у селі Гнідин на Бориспільщині. Має депутат квартиру у Києві та три земельні ділянки. Одна з них знаходиться в Криму. Також Скляров орендує будинок у Козині. У спільній власності він з Аленом Скляровим з 1991 року ділить квартиру.

За 2019 рік Скляров заробив 1069,46 тис грн. На рахунку в банку має 7859 доларів США, готівкою зберігає 106,5 тис євро 122,25 тис доларів США. Також позичив 175 тис доларів США та вклав  1000 тис грн пайового внеску в ОК"ЖБК"СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ".

Роман Буковський

У раді він секретар комісії з питань сім’ї, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму. Родом із Чернігівської області. Працював директором на фірмах "Геолсервіс", "Профрембуд" та ДП "Крисківський спиртовий завод".

На лавах Київської обласної ради сидить вже другий раз. У 2015 році він пройшов туди під прапорами "Опозиційного блоку".

Має доволі дивну декларацію за 2019 рік, де вказав, що заробив за 12 місяців всього 69 грн, однак написав, що має значні збереження: 398,24 тис грн, 634,40 тис доларів США та 23 євро.

Депутат не має нерухомості, має п’ять годинників марок: Zenith, IWC, Ulysse Nardin та Hublot. Їх загальна вартість складає 1584 тис грн.

Станіслав Вихор

Народився 22 червня 1992 року. Працює на ПП "СЕРБИНІВСЬКЕ", яке займається вирощуванням зернових культур.

У раді Вихор член комісії з питань управління комунальною власністю, приватизації та житлово-комунального господарства та впровадження енергозберігаючих технологій.

Попри молодий вік має значні збереження: 1800 тис грн, 180 тис доларів США та 45 тис євро. Також їздить на авто Audi A8, для якої чоловік має три машиномісця. Є власником квартири та нежитлового приміщення у Києві. Ще одну квартиру має у спільній власності з Віталієм Вихором. За 2019 рік заробив 53 тис грн.

Вадим Геращенко

У Київській обласній раді він секретар комісії з питань екології, водних ресурсів, природокористування, земельних відносин, водних ресурсів, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій.

У житті він підприємець, письменник та блогер. Геращенко - власник і директор компанії з виробництва косметики "Альянс краси". З 2019 року почав вести YouTube-канал Start, де розповідає про підприємництво в селах і невеликих містах. Також він співавтор роману "Живі. Всупереч".

За 2019 він заробив 983,14 тис грн, а його дружина - понад 4714,26 тис грн. Однак Геращенко володіє значними збереженнями: 1886,92 тис грн, 124 тис доларів США та 32 тис євро. Його друга половинка має 120 тис грн та 70 тис доларів США.

Автопарк складається з вантажівки Daimler Chrysler та Chevrolet Aveo . Перший належить Геращенку, а другий – дружині. Також подружжя користується автомобілями Land Rover та Audi Q7, які є власністю ПП "Альянс краси".

З рухомого цінного майна депутат задекларував зброю Blaser R8, а ось з нерухомості має: три земельні ділянки, житловий будинок та завод з виробництва косметичної продукції. Це все знаходиться на Київщині. Його дружина володіє двома квартирами та будинком в Одеській області, а також земельною ділянкою та паркінг-місцем.

Наталія Гунько

Вона директорка ТОВ "Гільдія права", а також депутатка Київської обласної ради VII скликання. Має значну кількість відзнак, подяк та нагород за значний внесок у сприяння розвитку української державності.

За 2019 рік жінка задекларувала 15 земельних ділянок, де п’ять належать їй, а решта перебуває у власності чоловіка Гунько, який має квартиру в Броварах. Також жінка вказала, що володіє будинком у селі Гоголів на Броварщині та квартирою в Броварах. Також окреме житло має її син. Ще вона зазначила, що будує басейн та гараж.

Гунько любителька годинників, ювелірних прикрас та одягу. Вона задекларувала дві каблучки, хрестик із золота та сережки. Ці всі вироби оздобленні діамантами. Вказала ще три годинники та дві шуби, де одна з хутра норки та рисі, а інша з баргузинського соболя.

Також має три автівки: Mercedes-Benz ML350, Skoda Octavia A5 та BMW 730LD. Останній був придбаний у 2018 році за 4684,92 тис грн. Її чоловік їздить на Land Rover та ACURA MDX, а син - BMW X5.

За 2019 рік Гунько задекларувала 215,48 тис грн, чоловік заробив 5249,03 тис грн, а син – 467,54 тис грн.

Денис Дьомін

У раді він заступник голови комісії з питань управління комунальною власністю, приватизації та житлово-комунального господарства та впровадження енергозберігаючих технологій.

Відомо, що Дьомін є партнером АО "ЛІТІГЕЙШН ГРУП".

У декларації вказав, що користується квартирою, яка належить Світлані Дьоміній. Також їздить на Lexus IS 250, власником якої є Віктор Лукових.

У графі "дохід" Дьомін написав, що за 2019 рік заробив 1,93 тис грн. Однак має значні збереження готівкою 107,25 тис доларів США та 1406,45 тис грн.

Марія Кисельова

Випусковий редактор ІП "1+1 Продакшн". У раді Кисельова - голова комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів.

За 2019 рік вона заробила 313,32 тис грн. Готівкою вдома зберігає 20 тис доларів США, а її чоловік - 15 тис доларів США. Має дві квартири у столиці, де одна перебуває у спільній власності.

Ігор Колтунов

За фахом чоловік журналіст. Працює кореспондентом програми "Гроші" на каналі "1+1". Має квартиру у Харкові та земельну ділянку в Полтавській області. У столиці разом із дружиною володіє квартирою.

У 2019 році Колтунов приніс до сімейного бюджету 346,81 тис грн, а його дружина – 98,03 тис грн. Готівкою депутат зберігає 320 тис грн, 12,25 тис доларів США та 16,2 тис євро

Андрій Кріпак

У період із 2006 року по 2009 рік був депутатом Крюківщинської сільської ради. А у тому ж 2009 році став сільським головою та обіймав цю посаду до 2020 року.

За 2019 рік задекларував 346,69 тис грн доходу за місцем роботи та старенький Mercedes-Benz. Дві земельні ділянки, житловий будинок та нежитлове приміщення чоловік ділить із родичами.

Його дружина має дачу та земельну ділянку в Криму. Ще один шматок землі має на Київщині. Також вона їздить на новому Peugeot 3008 та має деякі збереження – 100 тис грн, однак за рік заробляє 1250 тис грн.

Сергій Левченко

Народився 21 травня 1970 року у місті Харків. Директор ТОВ “Канзас”, а також віцепрезидент Союзу ювелірів України.

На жаль, декларацію депутата не вдалося знайти.

Олексій Мешков

У раді він член комісії з питань бюджету та фінансів. Є засновником та керівником ТОВ «Ронін секюріті груп». Президент футбольного клубу "РОНІН", а також засновник бійцівського клубу "РОНІН".

На жаль, декларацію депутата не вдалося знайти.

Юліан Москаленко

Родом із Кривого Рогу. Також є депутатом Баришівської селищної ради від партії "Слуга народу". Тимчасово безробітний.

За 2019 рік задекларував 350 тис грн доходу, старенький Daewoo Lanos, причіп та дві квартири у Баришівці. Також написав, що його дружина володіє будинком та двома земельними ділянками.

Вадим Пасічнюк

Уродженець села Буда на Київщині. У минулому працював адвокатом у ТОВ "Ківшовата АГРО", а потім у 2015 році на місцевих виборах був обраний головою Кислівської сільської ради. З лютого 2020 року чоловік - голова Таращанської районної державної адміністрації.

За 2019 задекларував три земельні ділянки у межах Таращанської ОТГ. Орендує будинок в селі Ківшовата. За рік заробив 180,80 тис грн.

Олександр Поляруш

Депутат Київської обласної ради VIІ скликання від політсили "Радикальна партія Олега Ляшка". Також у 2015 році був обраний депутатом Білоцерківської міської ради. Наразі у раді він член комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів.

Їздить на авто Toyota Land Cruiser 200. Має будинок у місті Біла Церква та чотири земельні ділянки.

За 2019 рік заробив 558,81 тис грн. Готівкою зберігає 52 тис доларів США, 35 тис євро та 610 тис грн. Також «заначку» має його дружина: 39 тис доларів США, 5 тис євро та 300 тис грн.

Сергій Потрясаєв

Народився 22 травня 1972 року у місті Новий Оскол, що знаходиться в Росії. У раді Потрясаєв член комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, агропромислового комплексу, торгівлі, регуляторної, інноваційно-інвестиційної політики, зовнішньоекономічних зв'язків та фінансового забезпечення розвитку області.

За 2019 рік задекларував житловий будинок та земельну ділянку в Броварах, золотий ланцюг та хрестик, золоту обручку з двома діамантами, смартфон iphone 11 pro max та два автомобілі Mercedes-Benz 212 D та Toyota RAV4.

Його дружина володіє квартирою у Броварах, земельною ділянкою, двома нежилими приміщеннями , а також двома ангарами. З цінного майна жінка має: смартфон iphone 11 pro max, золоті сережки з діамантами, золоте кільце з чорною перлиною та діамантами та золотий ланцюг.

Дохід Потрясаєва за 2019 рік склав 1806,77 тис грн, а його дружини – 32,07 тис грн. Чоловік має 210 тис доларів США та 870 тис грн збережень. Його дружина: 130 тис доларів США, 480 тис грн та 40 тис євро.

Станіслав Семергей

У період з 2015 року по 2016 рік працював у Антимонопольному комітеті України. Під час парламентської кампанії 2019 року у штабі Дубінського Семергей був заступником керівника юридичної служби. Також відомо, що він засновник "Укрейніен рекрутмент системз".

За 2019 рік задекларував квартиру у місті Полтава та автомобіль Honda Accord, який придбав у 2015 році за 540 тис грн.

Цікаво, що за рік він заробив 16,6 тис грн, а збережень має значно більше: 55,7 тис доларів США, 12,5 тис євро та 435 тис грн.

Денис Січевий

У раді він голова комісії з питань бюджету та фінансів. З біографії відомо, що працював економістом в АКБ "Форум" і аудитором в ПАТ "Національний кредит". З 2014 року трудився у приватних компаніях, які здійснювали продаж нафтопродуктів. Однак згодом покинув бізнес.

У декларації за 2019 рік вказав, що є власником квартири у Києві та земельної ділянки на Чернігівщині. Також ще одну квартиру має у спільній власності.
Їздить Січевий на авто Mazda 323 1997 року випуску. Готівкою зберігає 400 тис грн, а за 2019 рік заробив 314,19 тис грн.

Його дружина є власницею земельної ділянки на Чернігівщині та квартири в місті Ірпінь.

Геннадій Слепцов

Свій трудовий шлях почав із 1993 року. Працював на таких фірмах: ТОВ "Аргес", ТОВ НВП "Сталь-Канат" та ТОВ "Конкорд- Трейд". Наразі заступник директора підприємства "Гамма- Консалт". У період з 2010 по 2014 був заступником голови Київської обласної державної адміністрації, а також ексначальник управління земельних відносин та реалізації інвестиційних проєктів Київської обласної державної адміністрації.

За 2019 рік приніс до сімейного бюджету 1513,06 тис грн, а його дружина – 6133 тис грн. На банківських рахунках чоловік має 410,74 тис грн, 3,19 тис євро, 4,89 доларів США, а готівкою має 100 тис євро та 200 тис доларів США.

Серед рухомого майна: водний засіб Mariah SX25, авто Audi A4 та причіп. З нерухомості має одну квартиру. Також у декларації зазначено, що чоловік володіє 31 земельними ділянками. Частина належить його дружині, яка має у власності також три квартири та житловий будинок.

Володимир Тимофійчук

Працював журналістом на таких каналах: "1+1", ТРК "Україна" та "2+2". У 2017 став переможцем у номінації "Найкраще журналістське розслідування" серед учасників VIII конкурсу професійної журналістики "Честь професії".

У декларації зазначив, що має у спільній власності квартиру. Дохід чоловіка склав за 2019 рік 282,29 тис грн. Готівкою зберігає 407 тис грн та 41,65 тис доларів США.

Володимир Удовиченко

Має значну кількість нагород та подяк. Працював на Чорнобильській АЕС. У період з 1990 по 2015 рік був міським головою Славутича. Чоловік є автором понад 60 друкованих праць.

Серед нерухомого майна він має гараж та дві земельні ділянки у Славутичі. З дружиною в спільній власності має будинок, остання також володіє квартирою у столиці та земельною ділянкою. Їздить на Toyota Camry 2017 року випуску.

За рік отримав 519,92 тис грн доходу. Готівкою вдома лежить 32 тис доларів США.

Віктор Шеремета

Ексзаступник Міністра аграрної політики та продовольства України. У раді заступник голови комісії з питань соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва, агропромислового комплексу, торгівлі, регуляторної, інноваційно-інвестиційної політики, зовнішньоекономічних зв'язків та фінансового забезпечення розвитку області.

Має два житлові будинки на Переяславщині та десять земельних ділянок на Київщині. За 2019рік  заробив 289,08 тис грн, а на банківських рахунках має 155,96 тис грн.

Його дружина отримала 60,2 тис грн. Також вона має п’ять земельних ділянок та авто Toyota Corolla .

Олена Шуст

У раді голова комісії з питань освіти, науки, свободи слова, ЗМІ, культури, духовності та релігії.

Засновниця компаній "Інститут "Центр розвитку земельної реформи", "Український інститут кадастру та землевпорядкування", "Український інститут кадастру, землевпорядкування та оцінки землі" (діяльність з купівлі та продажу земельних ділянок).

У декларації вказала, що має два житлових будинки, дачний будинок, чотири земельні ділянки та нежитлове приміщення. Їздить вона  на Lexus RX 300, а за 2019 рік заробила 4361,49 тис грн.


Читати "Моя Київщина" у Facebook
Лілія Соколець
журналістка