#

Депутат облради Галина Єрко: Бородянка продовжує бути в оточенні

09.03.2022 23:52
Депутат облради Галина Єрко: Бородянка продовжує бути в оточенні
Галина Єрко - родом з Бородянки

- Пані Галино, як ми розуміємо, траса заблокована, не можна евакуювати людей?
- Наразі дуже складна ситуація. Ми звернулися абсолютно до усіх, до кого можна, кричимо SOS, але чомусь про Бородянку згадують лише тоді, коли розбомбили будинки. А у нас же лишились люди. Окрім того, що вони вже пережили, який жах зараз їм доводиться знову переживати!

Нас тут багато. Немає електроенергії, немає їжі. У нас не просто гуманітарна катастрофа, у нас колапс. Тільки-но погодили маршрут евакуації, як його заблокували, не дозволили їхати автобусам.
Наш дитячий будинок-інтернат продовжує бути в оточенні.
- Тобто, діти не виїхали? Бородянка лишається заблокованою?
- Діти, на жаль не виїхали, як там писали вже. Заблокована не просто Бородянка, а ціла Бородянська ОТГ, це багато сіл, багато мешканців. До нас не можуть достатися ні ДСНС, ні лікарі, у нас гинуть люди.
Зарз всі говорять про Бучу, але, вибачте, там хоч якось може відбуватися евакуація (щоправда, 9 березня вона так і не відбулася, - Ред).
До нас же нічого не може доїхати, нікого не пускають в громаду. Коридору ніхто не дає, і доріг проїздних фактично уже немає.
Звертаємося від імені усієї громади, від дітей, від матерів – сконцентрувати  масимальну увагу на цілий регіон, який зараз потерпає. Це – Клавдієво, Пилиповичі, Микуличі, Немішаєво. Таке відчуття, ніби нас уже немає.
Хочу сказати, що ми згуртовані, все розуміємо, ми вдячні нашим ЗСУ і нашій теробороні,  які нам допомагають, але ми дуже просимо про те, щоб нас не забули.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Надія Савчук
журналістка