#

Державний зрадник Дубінський та його команда: хто такий найдорожчий нотаріус Нельзін

02.12.2024 08:00
Державний зрадник Дубінський та його команда: хто такий найдорожчий нотаріус Нельзін
Колаж "Моєї Київщини"

Чинний депутат Ірпінської міської ради від "Слуги народу" Максим Нельзін пройшов шлях від нотаріуса до політика, фігуруючи в мутних схемах та демонструючи звіряче бажання збагатитися. Та юридична освіта, схоже, не допомагає працювати "чисто". Більше в матеріалі "Моєї Київщини"

 

Максим Нелзін – корінний ірпінець. Навчався в міській СЗШ №1, згодом опановував "правознавство" у Національному університеті державної податкової служби України. Із 2000 року працював юристом-методистом колективного підприємства Київського міського відділення УНП "Центр нотаріальної інформації, аналітики і методики", із 2002 року працював на посаді завідувача Київського обласного державного нотаріального архіву. 

 

Із 2007 року Максим Нельзін розвивав свою кар'єру в Ірпені як приватний нотаріус, із часом напрацювавши собі реноме "чорного нотаріуса". 2018 року він увійшов до складу Ірпінського виконавчого комітету. Утім, про політичні амбіції ні словом не обмовлявся. Тож його участь у передвиборчіх перегонах за мерське крісло 2020 року стала несподіванкою для багатьох. Особливо шокувало те, що свій шлях у політику Нельзін торував, заручившись підтримкою президентської  партії "Слуга народу".


Свого часу Нельзін неодноразово фінансував передвиборчі кампанії ексмера Володимира Карплюка й позиціонував себе його вірним  другом. Але на посаду "нотаріуса" вів скандальний нардеп, затятий опонент Карплюка Олександр Дубінський, який особисто представляв Нельзіна ірпінцям і запевняв, що ЛИШЕ цей кандидат забезпечить розвиток громади:

 

Максим Нельзін – мер компромісу, народний мер. Ірпінь втомився від постійних війн забудовників та різних політсил. Лише він зможе    вивести місто на стійкий вектор розвитку та забезпечити  надходження  бюджетних  субвенцій  для  розвитку інфраструктури та соціальної  сфери.

У партії "слуг" заявляли, що Нельзін пройшов жорсткий відбір та достойний представляти інтереси громади. На  закиди  людей,  мовляв, кандидат "зашкварений", Дубінський відповідав, що  особисто знає Максима і вірить йомуяк  собі. Звідки ж взялася така довіра?



 

Познайомив  двох  "нерозлучних" друзів  відомий на Київщині забудовник Антон Мирончук, який і став спонсором Нельзіна на виборах до місцевої ради. Мирончуку вдалося налагодити важливі політичні зв'язки в середовищі луг"а Дубінський, який на той час був відомий як торгівець місцями у списках провладної партії, займався просуванням потрібних кандидатів. 

 

До слова, нині Дубінський у СІЗО: його підозрюють в організації незаконного перетину через кордон себе та брата, а також державній зраді та участі в злочинній організації, зокрема співпраці з ГУ ГШ ЗС РФ під кодовим ім'ям "Буратіно".

 

Актуально: Фінал "Буратіно": як завершилась стрімка політична кар'єра нардепа-держзрадника Дубінського
 
Не можемо не згадати й про ютуб-проєкт Максима Нельзіна. Канал із 25 підписниками, але, справедливості заради, із понад двома сотнями тисяч переглядів усього восьми відео.

Звісно ж, це передвиборчі обіцянки. Збудувати нові освітні заклади, вирішити проблему заторів завдяки будівництву Великої обхідної  дороги, ввести трам-трейни, які розвантажать пасажиропотік, забезпечити якісне дорожнє покриття на території всієї громади. Однак, попри всі зусилля Нелзіна, мером Ірпеня став кандидат від партії "Нові обличчя" Олександр Маркушин (за Максима проголосувало лише 8,44% виборців). Та все ж депутатський мандат Нелзін отримав.  У VIII скликанні він входить до складу постійної комісії з питань архітектури та капітального будівництва.

Нельзін неодноразово фігурував у журналістських розслідуваннях щодо земельного дерибану, наприклад, "Бучанського межигір'я". Подейкують, що саме він шукав для дерибану пристоличного лісу підставних осіб й переоформлював землю.


Як повідомляє громадський рух "Чесно", 2021 року Максим під час так званих "маркерних голосувань" виступив за забудову заплав річок Романівка та Стоянка, а також за зміну статусу лісу та перетворення його на ландшафтний парк "Потоки", із подальшою забудовою. Тому нотаріус і депутат міськради, згідно з методологією "Руху", став кандидатом на відкликання.

 

Також 2023 року громадський активіст Сергій Возний звинуватив Нельзіна в тому, що той, знаючи, що за реєстрами земля закріплена за територіальною громадою, незаконними діями вніс до неї церкву московського патріархату на юридичну особу.

 

Відзначився Нелзін й 2024 року. Він позиціонує себе як крутий нотаріус, але його дії свідчать про зовсім нефаховий рівень. Як голова фракції "Слуга Народу” в Ірпінській міській раді Максим Нельзін одноосібно (без рішення фракції!) делегує право ухвального голосу на Погоджувальній раді Ірпінської міської ради




Це пряме порушення регламенту міськради, але для "юриста-правника-нотаріуса" Нельзіна це не суттєво, якщо ідеться про участь у рішеннях про "дерибан" міського бюджету.




Пункт 2 Регламенту Ірпінської міської ради:

До складу Погоджувальної Ради з правом ухвального голосу входять міський голова та секретар Ради, по одному представнику від депутатських фракцій – згідно протокольного рішення фракції. 

Згідно з протоколом засідання членів фракції ПП "Слуга народу" від 29.04.2024 року, уповноваженою від фракції на Погоджувальній раді Ірпінської міської ради обрали Яну Городок.




Але 25.07.2024 року фракцію представляла Зоряна Міронішена. 

 

16 вересня Нелзін одноосібно передає право ухвального голосу, без відповідного протокольного рішення фракції, до 26 вересня бути уповноваженою від фракції на Погоджувальній раді Ірпінської міської ради Зоряні Міронішеній. Але в протоколі за 17 вересня вказані дані Яни Городок. 



Читати "Моя Київщина" у Facebook
Анна Россо
журналістка