#

Переможці місцевих виборів: голова Макарівської ОТГ Вадим Токар

26.01.2021 08:00
Переможці місцевих виборів: голова Макарівської ОТГ Вадим Токар
Вадим Токар

Інформаційний портал "Моя Київщина" продовжує рубрику, де знайомить читачів з результатами виборів, які відбулися в жовтні минулого року. Сьогодні ми розповімо про Макарівську ОТГ, де головою знову став Вадим Токар

Всього за крісло очільника Макарівської ОТГ боролося дев’ять кандидатів, серед яких найбільше голосів набрав Вадим Токар. Він балотувався від партії "За майбутнє".

Результати виборів виглядають так:

  • Василь Бабенко – 452;
  • Анастасія Гладищук – 92;
  • Олександр Гулак – 961;
  • Максим Кравченя – 169;
  • Григорій Невмержицький – 2733;
  • Юлія Пелешок – 870;
  • Вадим Токар – 3180;
  • Олександр Цисаренко – 467;
  • Олександр Шутун – 164.

Отже, видно, що головним конкурентом для Токаря був представник партії "Сила і честь" Григорій Невмержицький. Проте жителі Макарівської ОТГ вирішили нічого не змінювати та залишили ще на п’ять років у кріслі очільника громади чинного голову.

Почнемо з того, що доволі молодий новий голова громади Вадим Токар народився 21 вересня 1982 року в селищі Макарів. Свою трудову діяльність почав з 18-річного віку на посаді монтера газових приладів Макарівської філії ВАТ "Київоблгаз". А вже через три роки, коли закінчив Академію державної податкової служби України та здобув кваліфікацію магістра з організації та управління правовою роботою за спеціальністю "Правознавство", став директором ПП "Адвокатське бюро Опольського", що знаходилося на той час в місті Київ.

На цій посаді він довго не пробув, і вже у 2004 році Токар став старшим викладачем кафедри кримінально-правових дисциплін Міжгалузевого інституту управління в столиці. У 2007 році покинув цю справу та почав працювати юристом у ПП "Абрис-Альфа" в Макарові, проте через два роки повернувся до попередньої роботи.

У 2011 році закінчив Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю "Психологія". Саме в той період Токар стає секретарем Макарівської селищної ради, але через рік покидає цю посаду та працює юристом в рідному селищі. Цікаво, що до обрання на пост голови селища у 2015 році він був помічником-консультантом народного депутата України Ірини Суслової. Остання, що цікаво, є очільницею жіночого крила "За майбутнє" та близька до одіозного ексрегіонала, головного "замайтнівця" Київщини Ярослава Москаленка.

Щодо громадської діяльності варто уточнити, що починаючи з 2006 року по 2015 рік Токар був депутатом Макарівської селищної ради V та VІ скликання, та весь цей час входив у комісію з питань регламенту, законності, правопорядку та депутатської етики. З 2013 року по сьогодні член Макарівської районної громадської організації "Федерація футболу Макарівського району".

За 2019 рік Токар задекларував 4 земельні ділянки в Макарівському районі, квартиру в Ірпені та житловий будинок в Макарові. Їздить він на Audi A6, якій вже 18 років.
Також вказав, що за зазначений період заробив 353 тис грн, з них: заробітна плата складає 303 тис грн, дохід від оренди становить 37,8 тис грн та відсотки – 12,4 тис грн. Його дружина займається підприємницькою діяльністю. Її внесок у сімейний бюджет склав 93 тис грн.

На жаль, не вдалося знайти передвиборчу програму Токаря, проте він в соціальних мережах зробив пост, де написав, що за п’ять років багато чого зробив для містечка та сіл.

25 жовтня відбудуться чергові місцеві вибори. Хочу подякувати всім і кожному. Мешканцям нашого містечка і сіл - за розуміння і довіру. Друзям, рідним і близьким - за те, що були поруч в тяжкі моменти, вірили в мене й підтримували. Колективу - за високий професіоналізм. Нам довелось працювати в нелегких умовах, проте ми спромоглись дати гарний результат. Опозиції - ви вказували на наші помилки та недопрацювання. Критиканам, які бачили виключно негатив - ви зробили нас сильнішими. Макарів п'ять років тому і Макарів зараз - це і є результат роботи нашої команди. Звісно, не все ідеально, багато чого ще потрібно зробити. Тому, ми прийняли рішення взяти відповідальність на себе та оголошуємо про участь у цій виборчій кампанії, - писав в себе на сторінці в соціальних мережах Токар.

Звісно погано, що не має конкретики, адже не зрозуміло, що було зроблено, але, мабуть, жителі ОТГ, які знову обрали його очільником, знали за кого голосувати.

До Макарівської селищної ради всього було обрано 16 депутатів, які представляють чотири різні політичні сили.

Найбільше представників у раді буде від партії "Сила та честь". Їх шість:

  • Ірина Багінська - перший заступник голови Макарівської районної державної адміністрації. Мешкає в селі Маковище Бучанського району. Має два житлові будинки у Макарівському районі та п’ять земельних ділянок. За 2019 рік жінка заробила 351 тис грн;
  • Богдан Живага – був сільським головою Маковищанської сільської ради. За 2020 рік його дохід склав 276 тис грн. Має авто Skoda Octavia 2004 року випуску;
  • Григорій Невмержицький - начальник управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації. Як уже зазначалося, він балотувався на посаду очільника ОТГ, проте йому не вистачило для перемоги 500 голосів. Невмержицький має автівку Volkswagen Passat B6 2006 року випуску. За 2019 рік отримав 339 280 гривень доходу;
  • Олександр Євтушенко – займається підприємницькою діяльністю, яка за 2019 рік принесла йому 630 тис грн, але повний дохід чоловіка становить 1,07 млн грн. Володіє автомобілями SKODA Superb 2016 року випуску та Nissan Patrol, який зійшов з конвеєра в 1995 році.
  • Юрій Загоруй – проживає в місті Київ. Працює начальником відділу земельних відносин на ТОВ "Агрофірма "Київська". Дана робота приносить йому 436 тис грн заробітку. Готівкою ховає вдома 15 тис дол США;
  • Віктор Плаксій – проживає в селі Великий Карашин, де має свій будинок. Також є власником 10 земельних ділянок в межах Макарівського району. Підприємець.

На другому місці йде "Європейська солідарність":

  • Тетяна Семенова - колишня голова Макарівської РДА, пізніше стала заступником голови Київоблради. У 2019 отримала 428 тис  грн зарплати у КОР та ще 183 тис грн – у Макарівській РДА, депутат Київської обласної ради;
  • Роман Бельмега – мешканець селища Макарів. Підприємець;
  • Олександр Гулак – з 2015 року обіймав посаду голови Макарівської районної ради. Проживає в Макарові;
  • Олександр Бабич - директор Департаменту кадрового забезпечення та секретаріату на "Київміськбуд". За 2019 рік отримав 521 тис грн доходу, а його дружина – 1,8 млн грн. Їздить Бабич на Volkswagen Passat 2913 року випуску, який придбав за 330 тис грн.

Ділять між собою третє місце партії "Слуга народу" та "Опозиційна платформа – за життя".

Від першої політсили мандати отримали:

  • Юлія Пелешок – займала посаду сільського голови в селі Колонщина. Там і мешкає жінка.
  • Наталія Лазоренко – пенсіонерка. Живе в селі Забуяння Макарівського району;
  • Олександр Довгаль – директор ТОВ "Фермерське господарство "Золотий колос", яке спеціалізується на вирощуванні зернових культур.

"Опозиційну платформа – за життя" будуть представляти в раді:

  • Олександр Цисаренко – обіймав посаду заступника голови Макарівської районної ради. Його дохід за 2019 рік склав 869 тис грн;
  • Анатолій Йовенко – був директором комунального некомерційного підприємства "Макарівська центральна районна лікарня". Проживає в Макарові;
  • Світлана Яценко – працює лікарем у Копилівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, де заробила за 2019 рік 164 тис грн.
Читати "Моя Київщина" у Telegram
Лілія Соколець
журналістка