Ексголова сільради на Білоцерківщині отримав підозру за незаконну передачу землі у власність

Поліцейські Київщини завершили розслідування щодо ексголови сільради на Білоцерківщині, який підозрюється у махінаціях із землями на суму майже чотири мільйони гривень
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на поліцію Київщини.
Фігурант, обіймаючи посаду голови сільської ради одного із населених пунктів на Білоцерківщині, підробив документи для передачі земель громадянам. Зловмиснику загрожує до шести років позбавлення волі.
За даними слідства, 44-річний чоловік, підробив протокол поіменного голосування під час сесій та неодноразово підписував і видавав завідомо неправдиву документацію. Внаслідок цього, земельні ділянки на території Київщини, загальною площею понад 59 гектарів, було передано у власність приватних осіб. Таким чином, фігурант спричинив одній з громад на Білоцерківщині матеріальної шкоди на загальну вартість майже чотири мільйони гривень.
Слідчі скерували матеріали щодо експосадовця до суду за фактами зловживання службовим становищем та службового підроблення (ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 та ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 ККУ).
Читати "Моя Київщина" у Facebook