#

Ірпінь проводжає спортсменів третього віку на змагання (ВІДЕО)

21.02.2020 13:50
Ірпінь проводжає спортсменів третього віку на змагання (ВІДЕО)
Фото з мережі Інтернет

Стало відомо, що Ірпінь уперше провів свою команду, у якій учасникам за 50, на Сеньйоріаду, що відбудеться в Польщі

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "ITV".

Варто сказати, що проводжали ірпінців на змагання в залі спортивних здобутків Університету фіскальної служби. Від імені громади міста виконуючий обов’язки міського голови Андрій Літвинов вручив спортсменам вимпел Ірпеня, під яким вони змагатимуться в Польщі вже 23–24 лютого.

"Хочу там використати весь свій багаж, який маю. Колись займався легкою атлетикою, академічним веслуванням – складу все до купи і видам на гора той результат, якого від нас очікують", - говорить член команди Ігор Болан.

Усім учасникам команди за 50, проте вони студенти Університету третього віку, який минулого року відкрили на базі  Університету Державної фіскальної служби.

"Ми подали заявку спочатку на три види спорту – це біг на лижах, гірські лижі й метання сніжків у снігову бабу. Інші види спорту спеціалізовані, а тут такий дуже цікавий вид – трохи з гумором. Але метання сніжків у снігову бабу передбачає масовість учасників. У чому полягає олімпійський принцип? Головне – участь, а не перемога", - повідомляє Артур Горбовий, президент ГО "Асоціація Університетів третього віку".

"Таку ініціативу завжди підтримую і вважаю, що вона має розростися на все місто. Ми всіх запрошуємо приєднуватися. І міська рада, і я особисто з задоволенням будемо допомагати", - наголошує в. о. Ірпінського міського голови Андрій Літвинов.

Нагадаємо, що в Ірпені безвісти зникла 15-річна Ярослава Зозуля.

Читати "Моя Київщина" у Telegram