#

Ірпінчанка Ірина Коляденко здобула "золото" на чемпіонаті Європи з вільної боротьби (ВІДЕО)

17.02.2024 12:40
Ірина Коляденко

Ірпінчанка Ірина Коляденко здобула "золото" чемпіонаті Європи з вільної боротьби у категорії до 65 кг

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Суспільне Спорт".

В єдиному "золотому" фіналі дня за участю України Ірина Коляденко у категорії до 65 кг зустрілась з іншою українкою Катериною Зелених, яка на змаганнях представляє Румунію.

Коляденко здобула впевнену перемогу з рахунком 6:0 та втретє стала чемпіонкою Європи. Для Ірини це перше "золото" у вазі до 65 кг, в її активі також одна "бронза".

Коляденко принесла Україні першу золоту медаль на Євро-2024. Україна завершила змагання з жіночої боротьби з шістьма нагородами.

Нагадаємо, що броварчанка виборола "бронзу" на чемпіонаті Європи з карате.