#

Ірпінський ліцей відвідала делегація з Фінляндії

18.02.2024 09:10
Ірпінський ліцей відвідала делегація з Фінляндії
Фото з місця події

До Ірпінського ліцею інноваційних технологій ІЛІТ завітав засновник фінської компанії Polar Partners Кімо Кумпулайнен

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на телеграм-канал ліцею. 

Polar Partners  - це фінська організація, що займається проектуванням високоякісних шкіл на основі фінської моделі освіти. Їх команда складається з кращих освітніх експертів в освіті та міжнародному бізнесі. Команда Polar Partners працює більш ніж в 10 країнах світу.

На зустрічі також була представниця міжнародної благодійної організації SavED - Олена Северенчук. SavED — міжнародний благодійний фонд, який відновлює доступ до освіти в громадах, що постраждали від війни, розв’язаної росією проти України. За цей період фонд зміг допомогти 25 тисячам дітей, відбудувати 54 школи та зібрати більше ніж 194 мільйони на відновлення доступу до освіти дітей.

Ця зустріч стала важливою платформою для обміну досвідом та інноваційними ідеями в галузі освіти. Спільно ми обговорили перспективи розвитку педагогічних підходів, які сприятимуть впровадженню сучасних технологій та створенню найкращих умов для навчання наших учнів,

- зазначила директорка ІЛІТу Марія Гостін.

Партнерство з Polar Partners та участь в проєктах SavED відкриває нові можливості для ІЛІТу у вивченні кращих світових практик в освіті.

Нагадаємо, що ірпінчанка Ірина Коляденко здобула "золото" чемпіонаті Європи з вільної боротьби у категорії до 65 кг.

Читати "Моя Київщина" у Facebook