#

Керівник ДБР Сухачов дав доручення перевірити наявність корупційних зв'язків між білоцерківськими патрульними і штраф-майданчиками (ДОКУМЕНТ)

02.04.2023 14:30
Керівник ДБР Сухачов дав доручення перевірити наявність корупційних зв'язків між білоцерківськими патрульними і штраф-майданчиками (ДОКУМЕНТ)
Олексій Сухочов

Як стало відомо МК, керівник ДБР Сухачов дав доручення перевірити наявність корупційних зв'язків між білоцерківськими патрульними поліцейськими і штраф-майданчиками після розголосу справи

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

Заяву направлено до Територіального управління ДБР в Києві.

Раніше на скандал відреагував і міністр Клименко та доручив т.в.о. керівника Нацполіції України Івану Вигівському детально розібратись з патрульними поліцейськими, можлива корупційна діяльність яких кидає тінь на усіх достойних правоохоронців. Також увагу на ситуацію звернув нардеп Микола Бабенко.

Нагадаємо, що нещодавно із журналістами нашого видання трапилася прикра ситуація – у Білій Церкві у комендантську годину патрульна поліція зупинила редакційний автомобіль та евакуювала його на штрафмайданчик в терміновому порядку, пояснивши, це тим, що патрульна поліція – окрема "контора", яка нікому не підпорядковується. При чому формальним приводом для зупинки став неадекватно встановлений дорожній знак, з чим патрульні поліцейські погодились.

За перевезення автомобіля евакуатором на відстань 7,5 км довелося заплатити 5430 гривень, що становить 724 гривні за 1 кілометр. Це є безсумнівним рекордом у номінації "послуги найдорожчого евакуатора" у регіоні.

До того ж усі евакуйовані автівки зберігаються на штрафмайданчику на сільськогосподарському полі під відкритим небом. Білоцерківчани скаржаться на завищені ціни. Для багатьох нараховані суми непідйомні, а без оплати штрафу машин власникам не віддають, попереджаючи, що чим довше авто перебуває на штрафмайданчику, тим більша сума буде нараховуватися. Жодних чеків водіям не видають і, ймовірно, сам розмір штрафу беруть "зі стелі". 


Читати "Моя Київщина" у Telegram