#

Лавандове поле поблизу Обухова незабаром прийматиме гостей (ФОТО)

27.05.2024 20:37
Лавандове поле поблизу Обухова незабаром прийматиме гостей (ФОТО)
Фото з місця події

Неподалік Обухова у селі Дерев'яна лавандове поле вже майже готове приймати гостей, які приїжджають для фотосесій

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Хроніки Обухова".

Лавандові поля - це популярне місце для фотосесій, котре щорічно збирає безліч поціновувачів. Одне з них знаходиться неподалік Обухова - в селі Дерев'яна. Через спекотну весну, щорічно цвітіння лаванди настає все раніше. 2024 року лаванда заквітне десь приблизно з 5 червня.

Ідея лавандового поля, зі слів його господині Ірини, народилась із професійного заняття фотографією. Вона часто проводила сімейні фотосесії і одного разу виникло бажання зробити й собі таку гарну річ. Місце де можна зробити чудові фото.

Чотири роки тому я посадила 300 кущів лаванди, вони почали розростатись, я їх розмножила. Тепер тут її вдвічі більше, десь 670 кущів різних сортів. Якщо придивитись, вони мають різноманітні відтінки фіолетового. Такі ж різні як і люди. А неподалік я ще посадила шавлію, теж чудова, дворічна, масляна культура,

- розповідає Ірина.

Приїхати на поле можна в будь-який час дня, але найкращі фотосесії виходять на заході сонця. Бажаючих досить багато, тому потрібен попередній запис. Вихідні, зі слів Ірини, розписані наперед, в будні вільного часу більше. Крім фотосесії можна отримати оберемок пахучої лаванди з якої виготовляють: мило, гідралат, шампунь, аромамасло.

Домовитись про відвідини можна, зателефонувавши власниці за номером 099 961 0664.

Нагадаємо, що гончарі Dovgan-art, що у селі Хотів Обухівського району, спільно з Українським ветеранським фондом відкрили простір для майстер-класів.

Читати "Моя Київщина" у Telegram