#

Під Києвом будують гігантський хлібозавод за 22 млн євро

24.05.2018 16:19
Під Києвом будують гігантський хлібозавод за 22 млн євро

Один з найбільших виробників хліба і хлібобулочних виробів в Україні "Хлібні інвестиції" будує завод із виробництва заморожених хлібних виробів у Нових Петрівцях

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Delo.UA", відкриття заводу планується на серпень 2018 року в смт Нові Петрівці Вишгородського району, поряд з існуючим хлібозаводом.

"Холдинг придбав ділянку землі, який відповідає всім законодавчим та екологічним нормам. Будівництво почалося більше року тому", - повідомили в прес-службі компанії.

Сума інвестицій в проект складе 22 млн євро. Важливо відзначити, що підприємство будується за рахунок власних коштів і за рахунок кредитних коштів, залучених в "Райфайзен Банк Аваль".

При введенні всіх необхідних потужностей обсяг виробництва на підприємстві складе 90 тонн на добу. Це дозволить реалізовувати продукцію як в Україні, так і на інших ринках.

"Перший столичний хлібозавод" знаходиться в селі Нові Петрівці. Він був відкритий в 2012 році, а в 2016 році завод модернізували і відкрили другу чергу. Загальна потужність підприємства зросла до 150 тонн продукції за добу. У розширення виробництва було інвестовано $ 6 млн.

До складу холдингу "Хлібні інвестиції" входять ПAO "Теремно Хліб" (Волинська обл.), ТОВ "Бердичівський хлібозавод" (Житомирська обл.), ПАТ "Чернівецький хлібокомбінат" (Чернівці), "Перший столичний хлібозавод" (Київ), ПАТ "Івано-Франківський хлібокомбінат" (Івано-Франківськ).

Читати "Моя Київщина" у Facebook