Пліч-о-пліч: На Вишгородщині відпочивають діти із Чорноморська

14 дітей Чорноморської громади з Одещини приїхали на відпочинок на Київщину у межах національного проєкту "Пліч-о-пліч: згуртовані громади"
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу КОВА.
Вишгородська громада запросила юних гостей із Чорноморської громади, з якою нещодавно уклала меморандум про співпрацю.
12 березня відбулися дружні змагання з гандболу серед дитячих спортивних команд Чорноморської та Вишгородської громад. Вишгород представляли команди 2012 та 2014 років народження відділення гандболу Вишгородської МК ДЮСШ. За Чорноморську громаду виступили команди 2012-2013 та 2014-2015 років народження відділення гандболу Чорноморської КДЮСШ. Переможцями в обох матчах стали команди Чорноморська.
Також під час свого візиту діти з Одеської області відвідають екскурсії до Національного парку Межигір’я, музею гончарства, проведуть пробні уроки з великого тенісу, відвідають молодіжний простір Вишгородської громади.
Нагадаємо, що у Вишгороді триває капітальний ремонт будинку на вул. Грушевського, 1, біля якого в листопаді 2022-го вибухнула російська ракета.
Читати "Моя Київщина" у Telegram