#

Спортсмени Київщини стали призерами Кубка України з метань ядра

05.05.2021 17:45
Фото з мережі інтернет

Лекгкоатлети Київщини вибороли чотири нагороди на всеукраїнських змаганнях із метань ядра

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу КОДА.

У Кам’янці-Подільському відбувся другий етап Кубка України з метань ядра – всеукраїнських змагань на честь олімпійських чемпіонів 1972 року, уродженців Хмельниччини Фаїни Мельник і Анатолія Бондарчука.

У медальному доробку збірної Київщини, яку представляли 11 легкоатлетів, – чотири нагороди, дві з яких золоті. Найкращими в метанні ядра стали стали Тетяна Кравченко з результатом 15.18, а також Іван Демиденко з результатом 15.69.

Ігор Кравченко метнув молот на відстань 15,66 м і став срібним призером турніру. Бронзову нагороду в штовханні молота принесла команді Вікторія Бондарева з результатом 32.33.

Нагадаємо, що з 15 по 16 травня проходитимуть 200-кілометрові велоперегони "GRVL200 – Ірпінь 2021", які стартують і фінішують на ірпінській набережній.