#

У Баришівці судитимуть інженера за службову недбалість при експертизі ремонту дороги

24.05.2018 16:47
У Баришівці судитимуть інженера за службову недбалість при експертизі ремонту дороги

Сьогодні, 24 травня, прокуратура спрямувала до суду обвинувальний акт стосовно інженера технічного нагляду, який через службову недбалість спричинив держбюджету збитки на суму півмільйона гривень

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

За процесуального керівництва Бориспільської місцевої прокуратури спрямовано до суду обвинувальний акт стосовно інженера технічного нагляду за ч. 2 ст. 367 (неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом державним та громадським інтересам та спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Установлено, що службовець зобов’язаний був особисто перевірити обсяги та якість виконаних робіт товариством, яке виконувало підрядні роботи з капітального ремонту дорожнього покриття у селі Семенівка Баришівського району Київської області.

Неналежно виконуючи свої службові обов’язки, інженер підписав акт приймання виконаних підрядних робіт та довідку про вартість виконаних підрядних робіт. Після цього Семенівська сільська рада перерахувала на користь товариства понад 2 млн грн за виконані роботи.

Втім, згідно судової будівельно-технічної експертизи загальна вартість невиконаних робіт становить півмільйона гривень.

Читати "Моя Київщина" у Facebook