#

У Фастові пройде День донора

21.05.2020 14:30
У Фастові пройде День донора
Фото з мережі Інтернет

Завтра, 22 травня, у Фастівській ЦРЛ пройде День донора, де кров зможуть здати усі охочі

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку "КНП ФРР Фастівська ЦРЛ відділення трансфузіології" у Faсebook.

Карантин та обмежувальні заходи вплинули на усі сфери життя. Проте є ті, хто страждає найбільше. Це люди, які чекають операцій і для цього їм потрібна донорська кров. Лейкоз, лейкемія, серцева недостатність, рак, протезування – це далеко не повний перелік того, чому людині може знадобитися переливання крові. Її ж в аптеці не купити. У такому випадку – надія лише на донора, - йдеться у повідомленні.

Також у дописі зазначається, що зараз через карантинні заходи зменшилася кількість донорів у центрах здачі крові, тому її зараз не вистачає для пацієнтів, які потребують переливання.

Отже, як повідомляється, для того, щоб здати кров з собою необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Також не можна перед здачею два дні вживати алкоголь та вранці перед процедурою обов’язково поснідати. Кров можна буде здати з 9:00 до 12:00.  

Нагадаємо, що прокуратура подала позов до суду щодо стягнення до бюджету 850 тис грн із підприємця, який тривалий час не сплачував податків.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: