#

У Київській ОВА провели нараду щодо облаштування фортифікацій

10.06.2024 08:26
У Київській ОВА провели нараду щодо облаштування фортифікацій
Фото з місця події

Голова КОВА Руслан Кравченко провів нараду з підрядними організаціями, які працюють над облаштуванням фортифікаційних споруд у Київській області

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис Руслана Кравченка.

На нараді обговорили питання, пов'язані з усім комплексом робіт. Будівництво фортифікацій постійно контролюють правоохоронні органи. 

Кравченко наголосив на таких важливих аспектах: 

  • неприпустимість заробітку на закупівлі матеріалів,
  • пришвидшення виконання робіт,
  • наявність всієї необхідної техніки,
  • наявність необхідної кількості працівників.
Перед всіма підрядниками поставив основну вимогу: є недоліки – оперативно їх виправляйте! Покращення обороноздатності вимагає чіткої та злагодженої роботи. Часу на розкачування немає. Нагадав кожному підряднику про особисту відповідальність,

– написав Руслан Кравченко.

Щоб зняти будь-які питання навколо робіт з облаштування та модернізації фортифікаційних споруд в області, за його ініціативою залучено фахівців Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ). Вони перевіряють всю проєктно-кошторисну документацію, за її результатами затверджують свої експертні  звіти. Крім того, фахівці Інституту здійснюють технагляд за будівництвом. Акти виконаних робіт закриваються лише після отримання висновків будівельно-технічної експертизи. Ці документи та матеріали обовʼязково передадуть для повної перевірки правоохоронцям.

Підрядники, які залучені до облаштування фортифікацій, пройшли повну перевірку правоохоронців. Куди і як витрачають кошти перевіряє СБУ, ДБР та НАБУ.

Для посилення контролю за якістю та швидкістю робіт проводять виїзні перевірки. Відтепер цей напрям також контролюватиме новопризначений профільний заступник Дмитро Кучеря. Він вже розпочав планові та позапланові виїзди на всі фортифікаційні об’єкти області.

Нагадаємо, що на Київщині за останні місяці збудували більше фортифікацій, ніж за попередні два роки.

Читати "Моя Київщина" у Telegram