#

У КОДА обговорили харчування в школах у наступному навчальному році

11.06.2021 19:10
У КОДА обговорили харчування в школах у наступному навчальному році
Фото з мережі інтернет

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов провів нараду з питань підготовки закладів освіти до нового навчального року

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Київської ОДА.

Олег Торкунов провів спільну нараду працівників департаменту освіти і науки КОДА та Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області. Так у ході наради обговорили організацію якісного харчування учнів в новому 2021/2022 навчальному році: шляхи підвищення якості харчування дітей в закладах освіти територіальних громад, забезпечення здобувачів освіти якісною питною водою тощо.

Повідомляють, що з 1 вересня у школах Київщини запровадять нові норми харчування вихованців та учнів та контролюватимуть дотримання вимог оновленого Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.

У кінці наради всім було доручено підготувати матеріали для обговорення з головами територіальних громад та головами районних державних адміністрацій під час нарад з питань підготовки закладів освіти до нового навчального року.

Нагадаємо, що на замовлення Борщагівської сільради до кінця 2023 року в селі Чайки по вулиці Коцюбинського повинні побудувати школу.

Читати "Моя Київщина" у Facebook